Każdy chce żyć w pięknych wnętrzach, gdyż dom to nasza ostoja, w której odpoczywamy oraz swobodnie się zachowujemy

Kiedy meblujemy swe nowe mieszkanie albo robimy remont, zazwyczaj całą swą uwagę koncentrujemy na kuchni oraz pokoju dziennym. Chcemy, aby te dwa pomieszczenia wyglądały zjawiskowo.
Pokój dzienny jest wszakże pomieszczeniem, w którym przyjmujemy gości i wobec tego chcemy, aby wyglądał sensacyjnie.

Dwójka bawiących się dzieci

Autor: Chelssie L. Ivanova
Źródło: http://www.flickr.com

Tynk Dekoracyjny Cameleo Efekt Betonu

Autor: Cameleo
Źródło: Cameleo
Rzecz w tym, żeby goście byli nim zachwyceni, ale także byśmy my czuli się tam dobrze, gdy po pracy będziemy relaksować się – czytać książkę lub pić kawę. Kuchnia wydaje się być z kolei istotna dla niejednej pani domu, w szczególności jeżeli lubi pichcić.

Spodobał Ci się nasz tekst? Więc gorąco zapraszamy do następnych naszych wątków, które będą o podobnej tematyce.

Musi być przede wszystkim funkcjonalna oraz należycie zaplanowana. A co z łazienką? Spory procent ludzi traktuje ją byle jak, twierdząc, że wystarczy zainstalować tam wannę oraz umywalkę i to załatwi wszystko. Nic bardziej mylnego. Dobry projekt łazienki może sprawić, że pomieszczenie to stanie się azylem naszego domu i że z chęcią będziemy spędzać w niej długie godziny na relaksacyjnym leżeniu w wannie. W większości przypadków łazienki w naszych blokach są niewielkie, ale dobrze przemyślany projekt pozwoli nam wyczarować tam cuda. Możemy optycznie powiększyć ją przykładowo wieszając na ścianie obraz tematycznie związany z morzem lub jeziorem.

Molo, które wychodzi daleko w fale dostarczy wyczekiwanego poczucia przestrzeni. Z tego powodu obrazy do łazienki są szalenie ważne. Dobrze dobrane obrazy całkowicie zmienią wygląd naszego pomieszczenia oraz dodadzą mu elegancji.