Jak ubrać się na trening?

Nadzwyczajny strój na fitness nie jest nieodzowny, jednak na pewno polepsza komfort ćwiczeń. W marketach odnajdziesz bogaty wybór konfekcji przeznaczonej do fitnessu.

Dowiedz się jakie cechy powinny spełniać tego rodzaju ubrania oraz jak dopasować strój na trenings odpowiedni do figury. Zastanawiasz się, który kostium na fitness wybrać? Nic dziwnego, bo w obszernym asortymencie odzieży sportowej łatwo się pogubić. Mimo pozorów, decydujący nie będzie modny fason, lecz przewiewność oraz elastyczność ubrania.
Biustonosz sportowy to podstawa kostiumu na trening.

Jeżeli zainteresowała Cię ta kwestia, szybko sprawdź link wina dla horeca a dowiesz się znacznie więcej danych, które bez wątpienia wywołają na Twojej twarzy śliczny uśmiech.

Podczas wyboru stroju na fitness nierzadko zapominamy o bieliźnie. Jednak biustonosz to ta część stroju, która znajduje się najbliżej ciała i niewłaściwie dobrana może o wiele obniżyć swobodę wykonywania ruchów. Do tego, w czasie ćwiczeń piersi są narażone na wstrząsy, co mogłoby spowodować ból. Jeżeli planujesz intensywny trening, zrezygnuj z bielizny z fiszbinami, bowiem twarde elementy mogą być powodem otarć. Zamiast tego kup sportowy stanik. Zamiast biustonosza sportowego możesz kupić także koszulkę z wszytym stanikiem. Przy kompletowaniu stroju na trening nie zapomnij także o majtkach – dobrze, aby były bezszwowe, wtenczas unikniesz otarć.

dziecko - przekrój

Autor: Maciej Rynarzewski
Źródło: http://www.flickr.com
Najlepszym rozwiązaniem jest termiczna odzież (inaczej: termoaktywna). To ubrania zrobione z tkanin najnowszej generacji, jakie ułatwiają skórze oddychanie i, w przeciwieństwie do bawełny, będą mieć zdolność odprowadzania potu .

Ponadto nierzadko są bardziej trwałe jak też odporne na rozciąganie, stąd nawet wielokrotne pranie nie naruszy ich kształtu. Na jesienny jogging przyda Ci się bluza z polaru damska.