Jaką funkcję mogłyby pełnić małe misie i co mogą uratować?

Od pewnego czasu w polskim prawie funkcjonuje przepis, który każe wszystkim osobom poruszającym się poza terenem zabudowanym w godzinach wieczornych nosić jakiekolwiek fluorescencyjne elementy.

Dla przykładu mogą to być paski albo specjalistyczne tasiemki czy kamizelki.
miś obdlaskowy

Autor: order_242
Źródło: http://www.flickr.com
Wychodząc naprzeciw takim potrzebom, różne agencje reklamowe oferują interesantom specjalistyczne maskotki. Mogą być one wykonane np. w formie różnych zwierzątek, jakie opiekunowie kupują dla swoich dzieci. Bardzo popularnym obecnie wzorem jest miś obdlaskowy. Jest on wielkości ok. 10 cm.

Jeżeli przedstawiany temat nieprawdopodobnie Ci pasuje, to aby uzyskać dodatkowe dane na prezentowane zagadnienie, pójdź do oferty i kliknij tutaj.

Taki misiek mógłby służyć jako breloczek, który można przy pomocy sznureczka przyczepić do plecaka. Jest to niezwykle tani towar, zatem warto byłoby kupić parę sztuk oraz przymocować w różnorodnych miejscach plecaka dziecka. Takie odblaski wytwarzane są w różnych kształtach oraz barwach. Mogą być płaskie lub trójwymiarowe.

Nie bez znaczenia jest również to, że na tego typu misiach można umieścić dowolny nadruk. Inaczej mówiąc można by w oczach swoich potencjalnych odbiorców skojarzyć firmę z bezpieczeństwem na drogach i bezpieczeństwem dzieci. Tego typu odblaskowy miś jest do nabycia praktycznie wszędzie w sklepach z zabawkami, w internecie czy też nawet w sklepach z artykułami dla pociech w wieku szkolnym lub w kioskach.

Na misiu może zostać zrobiony dowolny nadruk za pomocą sitodruku lub tampodruku. Kupując tego misia trzeba tylko sprawdzić, czy dany produkt jest środkiem ochrony indywidualnej wg rozporządzenia Ministra Gospodarki z 21-go grudnia 2005 r.