Jak w miły oraz nietypowy sposób zapisać się w głowie swoich klientów?

W ofercie agencji reklamowych jest dużo różnego rodzaju przedmiotów, na jakich można umieścić nadruk z nazwą i/lub logo jakiejś firmy.

gadżety budowlane

Autor: Jason Kuffer
Źródło: http://www.flickr.com
Toaleta, szkło lacobel

Autor: Lacobel.eu
Źródło: http://lacobel.eu/
Tak jest w razie, kiedy dziedzina, w jakiej ta firma funkcjonuje, to branża budowlana.
Nie trzeba być wykwalifikowanym robotnikiem budowlanym, aby mieć okazję do korzystania z np. suwmiarki czy metrówki. Załóżmy, że posiadacz spółki remontowej zatrudnia kilkadziesiąt osób i udostępnia im swoje przyrządy. Zamawiając w agencji marketingowej ich oznakowanie spowoduje, że ktoś, kto „pożyczy” tego typu posiadające nazwę pewnej firmy narzędzie, będzie prezentował się na złodzieja.

Zainteresował Cię ten tekst? Kliknij i sprawdź koniecznie szybko, tutaj znajdziesz coś, co z pewnością także Ci się spodoba.

Tego typu gadżety budowlane – sprawdź niskie ceny na terramix- www.spoiwex.pl/produkty,terramix,43.html – jak linijki, młotki, tasiemki czy nożyki, mogłyby zostać niejako przypisane do właściciela. Dla firmy natomiast jest to ciekawy sposób na wytworzenie tzw. kosztów. Nabywa się konieczne do funkcjonowania przyrządy, a umieszczając na nich nazwę własnej firmy zwyczajnie się ją promuje. Jeżeli ponadto posiadacz firmy zamówi również typowe gadżety reklamowe, czyli koszulki czy smycze, to niektóre z tego typu produktów można oddać swym klientom.

noże

Autor: www.domowenastroje.pl
W ten sposób drobne gadżety budowlane staną się niejako wizytówką firmy, która przeprowadziła dane prace konstrukcyjne albo remontowe. Co interesujące, takie gadżety nie muszą przecież spełniać jakiejś specjalistycznej roli. To mogą być zabawki i miniaturki realnych sprzętów konstrukcyjnych.

Wtedy tego typu gadżety będą jednocześnie zabawkami, jakie można dać dzieciom swoich klientów. W tego typu sposób można by w niezwykle przyjemny, chociaż nietypowy sposób zapisać się w pamięć odbiorcy swojej oferty.