Niektórzy mają biura w miejscach, w których ani razu nawet nie byli

Pewni przedsiębiorcy posiadają biura, które znajdują się w domu. Jednakże, nie mają zamiaru tego pokazywać swym klientom.
Często jeśli właściciel niedużej czy jednoosobowej firmy chce zaoszczędzić wydatki, to rejestruje swoje biuro w domu.

pomieszczenia

Autor: mosaic36
Źródło: http://www.flickr.com
Przez to nie jest zobligowany opłacać wynajem. Jednak, bywają takie sytuacje, kiedy właściciel pragnie mieć zarejestrowane biuro (zobacz agencja nieruchomości pomorskie) gdzieś w innym miejscu. Najlepiej w centrum miasta, aby podnieść swoją pozycję w oczach klientów. Nie jest zmuszony natychmiast tracić majątku na wynajęcie w centrum, choćby niedużego pokoju. Jest bowiem idealne rozwiązanie. Jest to biuro wirtualne. Nie jest to żaden przekręt i wszystko będzie całkowicie legalne. Wynajmując usługę tego rodzaju biura, właściciel spółki ma adres do rejestracji interesu i pakiet innych usług. Firma, od której będzie wynajmować biuro (zobacz sprawdź tutaj), będzie odbierała jego korespondencję i posyłała mu na wybrany przez niego adres. Co pilniejsze dokumenty będą mogli zeskanować i natychmiast wysłać e-mailem. Może też mieć podłączony numer stacjonarny, który będzie przekierowywany na jego komórkę. Co ważne – nikt nie dostrzeże przekierowania. Fantastyczną sprawą będzie też możliwość korzystania z świetnie wyposażonej salki konferencyjnej. Będzie ona nam potrzebna, jeżeli na przykład jakiś klient będzie chciał się spotkać.

To ile godzin miesięcznie będziemy mieli możliwość z niej korzystać zależy od wykupionego pakietu. Za wirtualne biuro będziemy uiszczać miesięczny abonament, ale są to naprawdę niewielkie kwoty.