Ostrożny zawsze ubezpieczony

Nieszczęśliwe wypadki mogą się przydarzyć w każdym momencie i często w najmniej oczekiwanej chwili. Skradziony bagaż podczas długo wyczekiwanego urlopu, kontuzja w trakcie praktykowania sportu, bądź wypadek podczas pracy.

Nie możesz uniknąć owych sytuacji, lecz należy ubezpieczyć się od ich przykrych następstw.http://www.foliograf.pl/litery-przestrzenne-cn3e (dodatkowe info)Do najczęstszych wypadków, które są odnotowywane przez ubezpieczycieli przynależą urazy kończyn dolnych i górnych, urazy twarzy oraz głowy. Nie trzeba uprawiać ekstremalnych sportów – wystarczą powszednie domowe prace, jak wieszanie firanek.

Czy Twoim zdaniem prezentowany tekst posiada pożyteczne informacje? Jeśli tak, to zobacz też pomocne notatki (https://www.dobromir.eu/produkty/), które są niezwykle pasjonujące.

Podczas owej prozaicznej czynności bardzo łatwo można np. złamać obie ręce oraz być wyłączonym z aktywnego życia poprzez kilka tygodni. Wypłacone świadczenie w formie kilku tysięcy złotych jedynie lekko uśmierzy boleść, jednakże ponadprogramowe środki wesprą w rehabilitacji i dopełnieniu budżetu domowego. Zdarzają się jednakże groźniejsze przypadki powodujące nie tylko trwały uszczerbek na zdrowiu.

dom

Autor: Nina Matthews
Źródło: http://www.flickr.com
Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków jest polisą uzupełniającą oraz dobrowolną. Powinien ją posiadać każdy, bo jej zakres nie sprowadza się wyłącznie do ochrony w wypadku doświadczonego urazu. Ubezpieczenie to również ochrona osób bliskich. Jeżeli ubezpieczony doświadczy nieszczęśliwego wypadku, na skutek którego potrzebował będzie ciągłej opieki, wtenczas może otrzymać świadczenie pokrywające koszty terapii jak też rehabilitacji.

Z kolei w razie zgonu poszkodowanego, wykupiona polisa zabezpieczy przyszłość krewnych. Ubezpieczenie od nieszczęśliwego wypadku to nieodzowne zabezpieczenie dla każdego – dla osób pracujących w domu albo w biurze a także dla przedsiębiorców.