Są ludzie, którzy bywają zagorzałymi podróżnikami – każdą wolną chwilę spędzają na odwiedzaniu jakiś miast w Europie oraz na świecie

Jeżeli fan podróży mebluje mieszkanie, to zawsze będzie tam sporo akcentów jego wycieczek. Na półkach zobaczymy różne pamiątki, a na ścianie zobaczymy pocztówki lub zdjęcia.

A co byłoby, gdyby na jakiejś ścianie w salonie umieścić nasze ulubione ujęcie w dużym formacie? Byłby to nieziemski efekt. Niezbędne w tym są fototapety miasta. Mamy możliwość wytypować coś z takich zdjęć, które oferuje nam firma lub możemy im zlecić wykonanie naszego zdjęcia. Będziemy wówczas uszczęśliwieni. Popijając poranna kawę czy pałaszując obiad będziemy ciągle zerkać na swoją fototapetę i będzie ona wywoływać radość na naszej buzi. Wspominać będziemy naszą wyprawę i znowu będziemy marzyć o następnej.
glamour

Autor: Thomas Quine
Źródło: http://www.flickr.com
Wyszukując zdjęcie miasta, musimy być pewni, że to nasze ulubione ujęcie. Powinniśmy podumać czy pasuje to do naszego pokoju i czy lepiej wytypować ujęcie zrobione w ciągu dnia czy nocą? Jeśli zdecydujemy się nocne ujęcie, to pomimo że zdjęcie samo w sobie jest genialne, okaże się, że efekt końcowy jest niezadowalający, gdyż wprowadziliśmy mrok do naszego pokoju.

Jeśli zaciekawił Cię ten tekst, kliknij ten link – to naprawdę świetne opracowanie tego tematu. Koniecznie to przeczytaj!

A przecież wszyscy wiedzą, że celem designu wnętrz jest rozjaśnianie pokoi i wizualne ich powiększanie. Ciemne barwy jednakże temu nie sprzyjają.

Dlatego trzeba swoją decyzję przemyśleć dokładnie, a jeśli nie jesteśmy jej pewni, to powinniśmy się skonsultować z profesjonalistą.
Wybór fototapety powinien być skrupulatnie przemyślany, aby podobał się nam na długie miesiące.