Fototapety – oryginalna ozdoba ścian

Fototapety posiadają dużo zalet. Ta dekoracja wizualnie zwiększy mieszkanie, udekoruje ścianę, sprzęty, wprowadzi do wnętrza grafikę i kolor.
Fototapeta to doskonały pomysł na prędką a także efektowną dekorację wnętrz.

fototapety dla chłopców

Autor: IMS GROUP
Źródło: IMS GROUP
Fototapeta to pomysł na pomieszczenie efektowny, niezbyt drogi a do tego stosunkowo prosty do uskutecznienia. Tak naprawdę starczy, że wymyślimy, gdzie chcemy mieć fototapetę w domu. O resztę zatroszczą się profesjonaliści. Jeżeli nie podoba nam się żaden z wzorków znalezionych u producentów, zamawiamy fototapety dla chłopców, na których jest wydrukowane zdjęcie naszego autorstwa bądź przez nas zaproponowane. Fototapety umieszczamy na ścianie, przyklejając je zwykłym klajstrem, takim samym, jakiego używa się do tapet klasycznych.

Hamak czyli coś dla leniuchów

Autor: Homebook.pl
Źródło: Homebook.pl
Fototapety są wykonywane z papieru specjalnie wzmocnionego a także zabezpieczonego albo winylu. Gdy fototapety zakurzą się, bez problemu przetrzemy je po prostu ściereczką zwilżoną wodą z łagodnym płynem. Na fronty mebli idealne będą fototapety samoprzylepne, drukowane na folii po czym laminowane. Fototapetę należy dobrze dopasować, kierując uwagę na rozmiar pomieszczenia. Pamiętajmy, iż zazwyczaj postacie bądź przedmioty są przeskalowane – znacznie większe aniżeli w rzeczywistości. Pomieszczenie nabiera wtenczas trochę abstrakcyjnego charakteru, ale to przecież także może być umyślny zabieg. Zdjęcie na ogół drukujemy na pasmach o szerokości ok. 1 m, jakie musimy ze sobą złączyć. Trudno idealnie je dopasować, jednak jest to konieczne, dlatego że nawet śladowe przesunięcie będzie dostrzegalne.

Fotografie we wnętrzach to metoda nie tylko na udekorowanie pomieszczeń jak też odświeżenie ich wystroju. Jeśli do aranżacji użyjemy fotki artystycznej, mamy następną sposobność, aby we własnym mieszkaniu obcować ze sztuką.