Fototapeta w aranżacji pomieszczeń

Kiepska sława fototapety sprzed trzydziestu lat minęła . Widoki na rajskie plaże złożone z widocznych pikseli, na słabym papierowym podkładzie, są współcześnie zastąpione poprzez wysokiej jakości wydruki wielkoformatowe.
Dzisiejsze fototapety 3d możemy wykorzystywać też w pomieszczeniach kuchennych oraz umywalni.

fototapety 3d

Autor: Beckers
Źródło: Beckers

Powrót fototapet rozpoczął nowy rozdział w sferze aranżacji mieszkań. Grafika wielkoformatowa stała się częstą dekoracją we wnętrzach mieszkalnych oraz w wystroju wnętrz użyteczności publicznej. Od rodzaju podkładu na jakim realizuje się wielkoformatowy wydruk zależy jakość, odporność i możliwość użycia dekoracji we wnętrzach o rozmaitym przeznaczeniu. Materiał papierowy jest najtańszy, winylowy podkład – niezmiernie odporny na pobrudzenia oraz mechaniczne uszkodzenia, tekstylny – najbardziej efektowny oraz najdroższy, zaś podkład z włókna szklanego, przez wzgląd na swe wyjątkowe własności, jest w stanie zastąpić okleinę z płytek ceramicznych w kuchni i w łazience.
blat

Autor: Roman Boed
Źródło: http://www.flickr.com
Rozmaitego typu innowacje we wnętrzach takie jak np. fototapety 3d sprawiają, iż domownicy jak też goście mogą lepiej się tam czuć. O ile bardziej przyjemnie przebywa się oraz pichci się w kuchni pełnej zieleni.

Podobnie ekscytujące zagadnienia znajdziesz w podobnym serwisie. Jeżeli masz ochotę je przeczytać – zobacz pod linkiem metalowe białe łóżko, który jest tu.

Taką atmosferę wywołują liście z tapet przyklejonych na ścianach. Powodują one wrażenie dużej ilości roślinności znajdującej się w niewielkiej odległości. Dla osób najbardziej wybrednych idealnym rozwiązaniem będą reprodukcje obrazów czy też zdjęcia na płótnie, które zaliczyć powinno się do zdobień w stylu vintage.

Z niewielkim nakładem pieniężnym nabyć możesz do swojej kolekcji także reprodukcje obrazów wielu lubianych twórców czy też projektantów a także wymyślne zdjęcia na płótnie.