Ile ludzi, tyle sposobów na zaprojektowanie domu – niejeden ma inny gust i skupi się na różnych detalach

Jeżeli pragniemy urządzić dom, to powinniśmy przede wszystkim podążać za swoim smakiem. Oczywiste jest to, że trendy przychodzą i odchodzą, a my będziemy musieli żyć w takim wnętrzu jeszcze przez jakiś okres, dopóki znów nie zmienimy wystroju.

fototapety uliczki

Autor: CORTINA
Źródło: CORTINA
Jednak jaki jest sens się męczyć z czymś, co nam się nie podoba?
Jeśli lubimy styl prowansalski albo boho, to w takim stylu meble i dodatki musimy zamówić. Jeśli uwielbiamy minimalizm, to nie zamawiajmy nazbyt dużej ilości ozdób, ponieważ źle będziemy czuć się we własnym domu, a przecież nie w tym rzecz. Jeśli nie lubimy zbyt dużej kolekcji poduszek, świeczek i tego rodzaju rzeczy i nazywamy je „łapaczami kurzu”, ale pomimo to chcemy urozmaicić wnętrze pokoju, żeby nie było zbyt surowe, to mamy możliwość zainwestować w fototapety.
zegarek

Autor: life.in.colour
Źródło: http://www.flickr.com
Fototapety są przeróżne, ale trzeba do salonu wybrać coś, co powiększy go optycznie. Fototapety uliczki będą współgrały rewelacyjnie. Szczególnie jeśli nasz pokój jest umeblowany skromnie i w beżowych odcieniach, to możemy wybrać uliczki z jakiegoś kraju nad Morzem Śródziemnym.

Kiedy czytasz o publikującej intrygującą Ciebie treść nowej stronie, to w pierwszej kolejności zweryfikuj info odnośnie źródeł, z których czerpie ona informacje.

Cudne wąskie uliczki Aten lub Neapolu sprawią, że nasz pokój nabierze charakteru. Kolorystyką fototapeta będzie pasowała do wystroju, a my odpoczywając na sofie wieczorami będziemy mogli marzyć o dalekich podróżach.

Jeżeli na naszej uliczce na fototapecie będzie przytulna kawiarenka z maleńkimi stolikami, to tym silniej skłoni nas to do wypraw. Pewnie nie wyłącznie tych w marzeniach, ale też w rzeczywistości.