Ile ludzi, tyle sposobów na zaprojektowanie domu – niejeden ma inny gust i skupi się na różnych detalach

Jeżeli pragniemy urządzić dom, to powinniśmy przede wszystkim podążać za swoim smakiem. Oczywiste jest to, że trendy przychodzą i odchodzą, a my będziemy musieli żyć w takim wnętrzu jeszcze przez jakiś okres, dopóki znów nie zmienimy wystroju.

fototapety uliczki

Autor: CORTINA
Źródło: CORTINA
Jednak jaki jest sens się męczyć z czymś, co nam się nie podoba?
Jeśli lubimy styl prowansalski albo boho, to w takim stylu meble i dodatki musimy zamówić. Jeśli uwielbiamy minimalizm, to nie zamawiajmy nazbyt dużej ilości ozdób, ponieważ źle będziemy czuć się we własnym domu, a przecież nie w tym rzecz. Jeśli nie lubimy zbyt dużej kolekcji poduszek, świeczek i tego rodzaju rzeczy i nazywamy je „łapaczami kurzu”, ale pomimo to chcemy urozmaicić wnętrze pokoju, żeby nie było zbyt surowe, to mamy możliwość zainwestować w fototapety.
zegarek

Autor: life.in.colour
Źródło: http://www.flickr.com
Fototapety są przeróżne, ale trzeba do salonu wybrać coś, co powiększy go optycznie. Fototapety uliczki będą współgrały rewelacyjnie. Szczególnie jeśli nasz pokój jest umeblowany skromnie i w beżowych odcieniach, to możemy wybrać uliczki z jakiegoś kraju nad Morzem Śródziemnym. Cudne wąskie uliczki Aten lub Neapolu sprawią, że nasz pokój nabierze charakteru. Kolorystyką fototapeta będzie pasowała do wystroju, a my odpoczywając na sofie wieczorami będziemy mogli marzyć o dalekich podróżach.

Jeżeli na naszej uliczce na fototapecie będzie przytulna kawiarenka z maleńkimi stolikami, to tym silniej skłoni nas to do wypraw.

Jeżeli zainteresował Cię opisany zagadnienie, poznaj serwis obrazy na szkle, gdzie znajdziesz dodatkowe info. Poszerz swoje wiadomości.

Pewnie nie wyłącznie tych w marzeniach, ale też w rzeczywistości.