Tanie rozwiązania do wizualnego zwiększenia niedużych przestrzeni mieszkaniowych

Posiadanie niewielkiego mieszkania wcale nie oznacza, że jesteśmy ograniczeni pod kątem stworzenia unikalnej aranżacji.
Współcześnie w przestrzeni rynkowej udostępnianych jest sporo niebagatelnych opcji, które są zdolne przydać nowe życie dosłownie każdemu rodzajowi pomieszczenia.

Konsumenci

Autor: Free Creative Commons Images for Colorful Souls!
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele z nich w łatwy sposób powiększa wizualnie zajmowaną przestrzeń bez potrzeby zmieniania mebli na bardziej kompaktowe. Jednym z powszechniejszych rozwiązań są fototapety powiększające pomieszczenie. Wydawać by się mogło, że fototapety mają niewielką zdolność do zwiększenia metrażu mieszkania pod kątem wizualnym – nic bardziej mylnego. Fototapety powiększające pomieszczenie to w ostatnim czasie wariant, który charakteryzuje się nieustannie rosnącą popularnością pośród rozwojowo żyjących odbiorców. Duża foto tapeta zainstalowana na przykład nad sofą w przestrzeni salonu wizualnie rozszerza ścianę powodując, że całe pomieszczenie wydaje się większe. Strategicznie rozmieszczone foto tapety dają znacznie więcej opcji aranżacyjnych niż zwykłe rozwiązania jak np. farby. Ponadto koszt foto tapety jest znacznie mniejszy w porównaniu do kosztu licznych rolek zwykłej tapety. Fototapety to idealne połączenie niebagatelnego wzornictwa, jakości, trwałości, możliwości aranżacyjnych oraz korzystnej ceny.

Są one proste jednakowo w montażu jak i demontażu – co sprawia, że nie jest się zależnym od utartego wyglądu przestrzeni na lata, ekspozycję da się bardzo często modernizować. Fototapety powiększające pomieszczenie to niewielki wydatek, jaki błyskawicznie się zwróci zarówno w krótko, jak i długofalowym rozrachunku.