W XXI wieku często czyni się wymówki mężczyznom, że zniewieścieli i utracili swoją męskość.

Niejednokrotnie słyszy się dziś, że kobiety zagarnęły wszystkie męskie atrybuty, a panowie nie potrafią się odnaleźć we współczesnym środowisku. Nic bardziej błędnego. Reakcją na to może być powrót do korzeni i zapuszczanie zarostu. Nadal żyją panowie, którzy chcą być hardzi i chcą to pokazać płci pięknej nie tylko przez swoje działania, ale także przez prezencję.

jak dbać o brodę

Autor: Melissa Wilkins
Źródło: http://www.flickr.com
Woda po goleniu to podstawowy atrybut niejednego dżentelmena i chyba ani jeden nie potrafiłby bez niego funkcjonować. Ale ci panowie, którzy pragnęliby zrobić krok do przodu i prezencją przypominać praczłowieka, muszą dowiedzieć się jak dbać o brodę. Nie jest to zajęcie proste. Należy o nią troszczyć się i bardzo często strzyc. Wypielęgnowana broda dobrze zaświadcza o jej właścicielu.

wózek widłowy

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Woda po goleniu to nie wszystko – zaświadczą dumni posiadacze zarostu. Owszem, mają rację. Każdy golibroda stwierdzi, że jak dbać o brodę, to tylko prawidłowo, ponieważ brak staranności w tej dziedzinie można zauważyć od razu. Brzydki meszek – no cóż…w takim razie lepiej byłoby w ogóle go nie posiadać, jeśli nie mamy cierpliwości do tego typu zabiegów.

Chcielibyśmy, by nasze wpisy były interesujące. Wobec tego będziemy szczęśliwi, jeśli jakiś komentarz z serwisu (https://acana.com.pl/karma/w-trosce-o-srodowisko-earth-rated-woreczki-kompostowalne/) pozostawiony przez Was trafi do nas.

Poza tym broda nie pasuje wszystkim. To również trzeba przemyśleć. Lepiej nie wymuszać na sobie niczego, tylko po to, aby być na czasie.

Ale czy zbyt duże zamiłowanie do brody nie jest pewnym przejawem zniewieścienia? Każdy przedstawiciel płci brzydkiej musi samodzielnie odpowiedzieć sobie na to pytanie. Podjęcie decyzji należy do niego.