Gdy spodziewamy się potomka – jest to najszczęśliwszy moment naszego życia, gdyż za chwilę będziemy matką

Ciąża to najpiękniejszy okres dla każdej kobiety. Nosi swe dziecię pod sercem oraz czuje każdy jego kopniak. Jest to także czas uroczych przygotować na przyjęcie maleńkiego członka rodu.

menażka

Autor: Jean Synodinos
Źródło: http://www.flickr.com
rodzice
W tym czasie chodzimy nierzadko na zakupy – oglądamy oraz kupujemy śliczne przedmioty. Większość z nich jest potrzeba. Są to między innymi: nosidełko, łóżeczko, śpioszki, kocyki dla dzieci. Oprócz tego oglądamy też pluszaki i oliwki dla pielęgnacji skóry maluszka. Pewna grupa rodziców kieruje się płcią przy wybieraniu kolorów w pokoju dziecinnym. Mówi się, że różowy jest zarezerwowany dla dziewczynek, a błękitny dla chłopców.

Gdy ciekawi Cię prezentowany temat, obejrzyj www a na pewno uzyskasz więcej informacji na to interesujące zagadnienie – nie czekaj tylko kliknij.

Ta tendencja już się powoli zaciera i rodzice są znaczniej otwarci przy urządzaniu pokoju dla maluszka.

Wrocław

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
Kocyki dla dzieci powinny być cudne i milutkie w dotyku. Takie, pod którymi szkrab z radością będzie sobie spał. Dzisiaj możemy nawet kupić kocyki, które będą miały naszyte imię naszego dziecka. Takie cudo bez kłopotów możemy znaleźć w internecie. Wyhaftowana może zostać także data urodzin naszej pociechy. Ten pled będzie wtedy najlepszym prezentem dla nowego członka familii, przykładowo od dziadków, którzy cieszą się z pojawienia się na świecie wnuka.

Należy zwrócić uwagę na solidne wykończenie – kocyk nie powinien drapać i nie mogą nigdzie wystawać nieładne nitki z nieprawidłowo wykończonego ściegu.
Pledy są bardzo przytulne – lubią je nawet starsi w długie zimowe wieczory. A co dopiero maleńkie oseski.