Galeria obrazów jakich nie widziałeś!

Portal to ogromna galeria sztuki cyfrowej istniejąca na rodzimym rynku od ponad 2 lat. Jest to jeden z wiodących sklepów w internecie w tej branży oferujących własne produkty.
Czym jest właściwie sztuka cyfrowa? Dyrektor zarządzający galerią – Furtak Małgorzata definiuje ją jako wszelkiego rodzaju grafiki projektowane za pomocą komputera, przetwarzane przy jego użyciu i następnie przedstawianej w formie elektronicznej – czyli na ekranie monitora lub drukowane w różnorodnych formatach.

Galeria sztuki Newmedia-art posiada w ofercie: naklejki na ścianę, obrazy, fototapety, stikersy, oraz różnorodne formy obrazów cyfrowych. Dostaniesz tu dekoracje na ściany na każdą okazję, niesamowicie sprawdzające się w każdym pomieszczeniu. Super wyposażenie dla hoteli, biur i restauracji. Galeria Newmedia-art wykonuje obrazy, fototapety i naklejki ścienne również na prywatne zamówienia. Reprodukuje również znane obrazy – wykonuje fotokopie na różnych nośnikach z materiałów dostarczonych przez klienta.

Wszystkie projekty podzielone są na wiele kategorii co znacznie ułatwia dokonanie wyboru pożądanego obrazu. Możemy wyszukiwać obraz o określonej tematyce: krajobrazy, muzyka, taniec, kwiaty, architektura, marynistyka, ludzie, portrety, afryka, orient, Egipt, zwierzęta, zachód i wschód słońca, reprodukcje – grafika i malarstwo, warzywa i owoce, sztuka nowoczesna, obrazy dla najmłodszych, obrazy ze zdjęć. Jeśli szukamy obrazu do konkretnego pomieszczenia, to mamy do wyboru: obrazy do salonu, sypialni, biura, kuchni, pokoju dziecięcego czy łazienki. Możemy również oglądać obrazy w różnej kolorystyce, a do wyboru jest: zimna i ciepła kolorystyka, biało-czarne oraz kolorowe. Jeśli ciekawi nas konkretny format obrazu, to wybieramy pomiędzy: obraz poziomy, obraz pionowy, obraz kwadratowy, dwa obrazy – dyptyk, 3 obrazy tzw tryptyk, cztery i więcej to, obrazy kaskadowe.

Galeria oferuje między innymi: ornamenty naścienne, naklejki, fototapety, portrety

Fototapety, przykładowe grafiki na fototapetę

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

tworzy też projekty na indywidualne zamówienie. Każdy z wzorów znajdujących się w ofercie firmy masz możliwość dopasować do swoich potrzeb i stylu Twojego wnętrza.
Każdy jeden obraz możemy wydrukować jako fototapetę, którą samodzielnie przykleisz do swojej ściany.
Mamy możliwość wyboru dowolnego wzoru do podanych przez Ciebie rozmiarów. Drobne modyfikacje kolorystyki oraz dobieranie rozmiarów dokonywane są gratisowo. Pracownicy firmy przygotują na podstawie otrzymanej fotografii portret cyfrowy Twój lub Twoich bliskich. Projektanci realizują nawet kosmicznie nietypowe pomysły.

Hej, sprawdź to remonty Kraków, jeśli dotąd nie dotarła do Ciebie wiadomość o tej niesamowitej stronie a zobaczysz, że okaże się ona dla Ciebie bardzo ciekawa.

Przyślij do nich fotografię Twojego wnętrza lub wnętrza Twojego biura, a oni zaproponują Ci naklejki, obrazy, fototapety z katalogu lub zrobią dla Ciebie absolutnie nowatorski, autorski i oryginalny projekt aranżacji gołych ścian. Jeżeli dysponujesz swoimi materiałami graficznymi, zdjęciami, skomponują i przygotują je tak, aby cieszyły Twoje oko i Twoich znajomych.

Ceny indywidualnych projektów dekoracji wnętrz są już od 100 zł za jedno pomieszczenie.
Newmedia-art wysyła swoje produkty po kraju oraz za granicę, a nawet daje możliwość swoim klientom, osobisty odbiór we Wrocławiu. Koszt paczki w Polsce wygląda w ten sposób: przy płatności z góry przelewem na konto Galerii – 20 zł, przy płatności przy odbiorze i przez serwis – 35 złotych. A przy zakupach powyżej 600 zł koszty przesyłki ponosi Galeria.

Szukasz świetnego obrazu albo fototapety?