Najlepsze oświetlenie do naszego comu

Sporo osób w swoim dorosłym życiu staje kiedyś przed obliczem przyozdobienia swojego mieszkania. W tym celu kupujemy drogie meble, interesujące plakaty czy wyrafinowane akcesoria.

Lecz nic w naszym wnętrzu nie generuje tak fenomenalnego nastroju, jak prawidłowo rozmieszczone oświetlenie. Zatem jeśli jesteś w momencie aranżowania domu, nie zapomnij o tym istotnym aspekcie.
Salon jest najważniejszym miejscem w naszym domu, tam przecież spędzamy mnóstwo czasu. Toteż, coraz więcej osób porywa się na lampy plafony, montowane w centralnym punkcie tego pomieszczenia. Jest to całkiem nowy rodzaj oświetlenia, płaska lampa o dowolnych rozmiarach, zazwyczaj prostokątna, która generuje delikatne, ciepłe światło. lampy (zobacz lampy stojące nowoczesne) plafony możemy także wybrać w nietypowym wydaniu, w formie neonu, świecącego się w poszczególnych kolorach tęczy. Takie oświetlenie to idealny sposób żeby nadać naszemu salonowi interesującego klimatu.
Bardzo istotne jest także oświetlenie sypialni. W pokoju tym, pomimo, że teoretycznie służy tylko do spania, potrzebna jest właściwa lampa Mantra, firma z wieloletnią tradycją, posiada szereg ciekawych pozycji, przeznaczonych właśnie do naszej alkowy. Częstym kłopotem w tym pomieszczeniu, jest zbyt intensywne światło przy nocnym stoliku, które może przeszkadzać naszemu towarzyszowi, który teraz zapada w senność. Lampa Mantra ze specjalnie zaprojektowanym systemem wyboru natężenia światła, znajdzie się idealnie w takiej sytuacji. Można dzięki niej sprytnie dostosować jasność do naszych potrzeb.
Niebieski. Król sezonu

Autor: Dekoral
Źródło: Dekoral
Sporo osób w trakcie dekorowania domu, bardzo bagatelizuje kwestię oświetlenia.

Jest to bardzo duży błąd, gdyż niewłaściwie dopasowane lampy, mogą popsuć końcowy efekt, jakie dane lokum wywiera. Kluczowymi pokojami będą tutaj salon oraz sypialnia, miejsca gdzie dobre lampy są szczególnie ważne.