Ława do salonu i kanapy jako podstawowe wyposażenie każdego salonu.

Czas remontów to najlepszy czas na wymianę mebli w swoim domu. Jeszcze do niedawna znakomita większość rodaków nie brała pod uwagę design kupowanych mebli, kierując się przy wyborze jedynie ceną. Powodowało to stylistyczny chaos, budujący wrażenie totalnego bałaganu. Za meblami najtańszymi nie przemawiała niestety jakość, sporo odbiegająca od przyjętych w Europie norm. Po przemianie ustrojowej sporo się w tym względzie pozmieniało.

Egzotyczna ława

Autor: Boa-Franc
Źródło: http://www.flickr.com

niewielkiego stolika – na co dzień niezauważalne i przydatny, a jeżeli zachodzi konieczność, również miejsce do jedzenia dla paru osób.

Podnoszone ławy specyficzną uwagę zwracają na najbardziej popularne kolory – takie jak: wenge amari, dąb sonoma, nova i rover a też wzięty biały w połysku lub bez. Ławy pokojowe niejednokrotnie wybierane są pod kolor pozostałych mebli do salonu. Niektóra wyjątkowo praktyczna ława do salonu, która nie tylko wpływa na obraz całego wnętrza, lecz także tworzy niezwykle użyteczną dekorację. To miejsce, na które możemy odłożyć filiżankę z herbatą, kubeczek, szklankę z drinkiem, jak również gazetę czy telefon komórkowy.

Niezwykle duża w dzisiejszych czasach jest podaż kanap i sof. Meble (zobacz producent mebli metalowych) tapicerowane tak jak np. kanapy głównie te jako główny punkt pokoju winny być starannie wybrane, by trafnie spełniały potrzeby rodziny. Funkcjonalne kanapy rozkładane pozwalają na relaks w ciągu dnia i dobry sen w nocy. Kanapy skórzane są wykonane stosownie z aktualnymi trendami, świetnie sprawdzą się w nowych, minimalistycznych wnętrzach.