W jaki sposób urządzić salon?

Sofa to obligatoryjny mebel w każdym salonie! To właśnie na niej możesz wygodnie usiąść i oddać miłemu wypoczynkowi.
Nie bez znaczenia jest też wygląd tego mebla.

W sklepach wnętrzarskich znajdziemy kanapy kilkumodułowe a także narożniki. W dużych salonach prym wiodą narożniki, jakie posiadają funkcję rozkładania oraz idealnie sprawdzą się w sytuacjach, gdy chcemy przenocować gości. W przeciągu dnia nie zajmie nazbyt wiele powierzchni i będzie pełniła funkcję siedzenia. Narożnik spełni swoją funkcję niezależnie od metrażu salonu. Przy kątowym meblu nie trudno ustawić kawowy stolik, do którego każdy będzie miał łatwy dostęp, niezależnie od miejsca, które zajmuje na narożniku. Przebojem stały się kanapy na trzy osoby. Jest to typ mebla, który wspaniale się prezentuje, nie zajmuje nazbyt dużo miejsca jak też swobodnie możemy go postawić na środku pomieszczenia. Bardzo często wybierane są także kanapy z całą masą poduszek, na które możemy nałożyć dowolne pokrowce oraz zmieniać kolorystyczne warianty.
zapachy

Autor: Paolo Tonon
Źródło: http://www.flickr.com
Większość współczesnych kanap posiada podłokietniki, które pozwolą komfortowo spędzać czas oglądając programy TV. Pamiętajmy też o wyborze odpowiedniego obicia mebla! Meble garderoby poznań Actona obite skórą wniosą do pomieszczenia powiew wytworności oraz nutkę chłodu, natomiast wyrazista tapicerka pomoże stworzyć oryginalną aranżację. Dodatkowo warto pomyśleć o dopasowaniu wyglądu szafki RTV do stylu, w jakim zaaranżowany jest cały pokój dzienny. Przeważnie wybierane są szafki pod telewizor drewniane.

Są uniwersalne, tak samo jak meble w odcieniu białym. Dobrze, gdy szafka będzie posiadała otwierane półeczki, w jakich będzie można trzymać płyty z ulubionymi filmami albo muzyką.