Chcesz mieć pewność, że pijesz zdrową wodę? Wobec tego zainwestuj wm miernik wody pH!

To niezaprzeczalnie jeden z najważniejszych składników ludzkiego ciała. Odpowiada za transport substancji odżyWCzych, uczestniczy w usuwaniu zbędnych produktów przemiany materii, pomaga w utrzymaniu stałej temperatury organizmu, chroni szereg narządów wewnętrznych, takich jak chociażby gałka oczna, mózg czy rdzeń kręgowy.

Specjaliści biją na alarm odpowiednie nawodnienie stanowi warunek zachowania dobrej kondycji fizycznej i psychicznej.
Fotele CLARK

Autor: SITS
Źródło: SITS
Parafrazując znane wszystkim powiedzenie można stwierdzić, iż jesteśmy tym, co pijemy. Rodzi się więc pytanie: którą wodę wybrać? Wbrew powszechnie panującej opinii decyzja nie należy do łatwych. Oferta produktów dostępnych na rynku jest niezmiernie szeroka. Wielość możliwości niejednokrotnie przyprawia nawet o zawrót głowy okazując się solą w oku dla znacznej części klientów . Zanim dokonamy zakupu trzeba przyjrzeć się parametrom określonej wody. Warto też zaopatrzyć się w miernik pH wody.

Masz ochotę poszerzyć swą wiedzę? Będzie nam miło, jeżeli w tym celu przeczytasz informacje z witryny (http://www.ksiegowi-doradcy.pl/male_firmy.php), które dla Ciebie opracowaliśmy w następnym linku.

Ma ono bowiem niebagatelny wpływ na nasze zdrowie. Im wyższy poziom pH, tym lepiej. Dlaczego? Zbyt małe prowadzi do zaburzenia równowagi kwasowo-zasadowej organizmu, które niesie za sobą szereg negatywnych konsekwencji. Chroniczne zmęczenie, trudności z koncentracją, schorzenia reumatyczne, zmiany zwyrodnieniowe stawów – wyliczać można bez ustanku. Dobrze byłoby zwracać uwagę nie tylko na codzienną dietę, lecz również temperaturę naszego otoczenia.

Umożliwi nam to czujnik temperatury PT100. Nader rzetelny, nowoczesny i budzący spore zainteresowanie przyrząd pomiarowy wykorzystujący zmiany rezystencji metalu wraz z temperaturą.