Zainwestuj w profesjonalne szyby okienne.

Ważna jest nowoczesna marka na rynku szyb, będąca synonimem termoizolacyjnych szyb zespolonych i profesjonalnych systemów, charakteryzujących się najwyższą jakością. W budowie szyb zespolonych używa się różnych typów szkła, zmieniając w ten sposób najmocniej pożądane parametry przeszklenia.

Okna

Autor: Martin Pulaski
Źródło: http://www.flickr.com
Szyby zespolone można podzielić na nowoczesne zestawy dwukomorowe – w skład których wchodzą trzy szyby i zestawy jednokomorowe – w skład których wchodzą dwie szyby.

Przejdź na mój serwis (http://wolplanposadzki.pl/wylewki-poznan/)! W nim czeka na Ciebie następna rewelacyjna porcja najlepszych artykułów na ów temat. Nie zwlekaj!

W przestrzeniach takich szyb zespolonych można montować dekoracyjne elementy. Poniżej zobaczycie rodzaje szyb zespolonych.

Dziś znacząca w technologii budowlanej jest izolacja termiczna. Aby ograniczyć straty ciepła z pomieszczenia na zewnątrz, w oknach montuje się szyby termoizolacyjne ze specjalną powłoką, w przestrzeni międzyszybowej.

Podstawowym zadaniem jakie spełniają szyby antywłamaniowe jest bezpieczeństwo lokatorów. Szyby te tworzą dużą ochronę domu przed nieproszonymi gośćmi. Wykorzystanie szyby antywłamaniowej w oknie ze wzmocnionymi okuciami pozwala zrezygnować z dodatkowych zabezpieczeń takich jak rolety. Szyba np. GlasMax Secure jest szybą laminowaną. Dzięki temu stopień bezpieczeństwa możemy dostosować do naszych potrzeb wykorzystując różne kombinacje szkła oraz liczbę warstw specjalnej folii PVB. Im jest więcej warstw szkła i grubsza folia, tym lepsza jest ochrona przed włamaniem.

Szyby przeciwsłoneczne mają za zadanie zapobiegać przegrzewaniu się pomieszczeń, zwiększa to poczucie komfortu oraz zmniejsza koszty klimatyzacji. Wyjątkowe znaczenie stanowi to w przypadku budynków użyteczności publicznej np. biurowcach. Nowoczesne szkła przeciwsłoneczne stanowią nie tylko skuteczną ochronę przed nagrzewaniem się pomieszczeń latem, ale także ograniczają straty ciepła zimą.

Duże znaczenie dla jakości naszego życia ma także ochrona przed hałasem.

Nie zwlekaj! Jeżeli zaintrygował Cię ów artykuł, to na kolejnej witrynie odkryjesz dalsze wpisy na ceniony przez siebie opis.

Oferowane szyby dźwiękoizolacyjne są stosowane wszędzie tam, gdzie nie można zlikwidować lub zmniejszyć źródła hałasu.

Wybierz rozwiązanie odpowiednie dla siebie!

Odkryj ofertę wykończeń pomieszczeń przedsiębiorstwa :

Wyświetl większą mapę