Zaaranżowanie salonu na lata 60-te

Sporo osób urządzając salon wybiera bezpieczny minimalizm, tudzież na pierwsze lepsze meble z brzegu, które mają tylko w miarę fajnie wyglądać i co najważniejsze pomieścić sporą ilość pierdół, które zbieramy od wielu lat. Jednak, jeżeli rzeczywiście chcemy mieć fajny salon, to warto go urządzić w jakimś konkretnym stylu na przykład kolorowych lat 60-tych.

fotele

Autor: Kvadra
Źródło: Kvadra
Ostatnimi czasy był boom na ten okres wśród ludzi zajmujących się modą, a projektanci, którzy tworzą meble, również pomyśleli, że warto byłoby i tu pokazać te wspaniałe lata. Dlatego możemy wybrać fotele stworzone w klimacie lat 60-tych, można wybrać tapetę, która pomoże nam wprowadzić do salonu nastrój tych szalonych i kolorowych czasów. Kiedy nasz salon jest nieciekawy, to rzeczywiście warto pomyśleć o zmianach w ciekawym stylu. Meble i dodatki, wyjęte jakby z szalonych lat 60-tych przypadną do gustu wszystkim domownikom. I co, bardzo ważne salon będzie w końcu miał swój charakter.

Salon stylizowany w ciekawym stylu

Nasz salon powinien sprawiać, że goście zechcą zostać u nas jak najdłużej i my sami też powinniśmy chętnie spędzać czas w salonie i odpoczywać. Dlatego tak ważny jest wybór sofy. Dobrze dobrana sofa całkowicie odmieni wnętrze. Poza tym kupując sofę można zaszaleć i kupić którąś z tych stylizowanych np. na

sofa

Autor: HF Helvetia Furniture
Źródło: HF Helvetia Furniture

kolorowe lata sześćdziesiąte. W ogóle aranżacja całego salonu (zobacz krótki żyrandol do salonu) na lata 60-te jest rzeczywiście świetnym pomysłem. Trzeba tylko odrobinę się postarać – oryginalne propozycje można zobaczyć tu –> aranżacja a’la lata sześćdziesiąte.

Ten istotny link przygotowywaliśmy dla Ciebie niebywale starannie. Mamy nadzieję, że przypadnie Ci do gustu i zajrzysz na naszą kolejną witrynę.

Ne szczęście nawet wielkie salony meblowe mają w swoich kolekcjach serie, które dadzą możliwość powrotu do lat 60-tych bez wielkiego problemu. Tak, więc jeśli nasz salon jest nieciekawy, czy też stworzony na nową bezstylowa wręcz modłę, to zróbmy coś żeby go ożywić . Idźmy na zakupy, wybierzmy sofę i fotele niczym wyjęte z lat 60-tych, a potem kupmy dodatki, które sprawią, że nasz salon będzie idealnym miejscem na spotkania paczki znajomych, ale również przyjemnie będzie się spędzało w nim czas z rodziną. Wielość kolorów sprawi, że na pewno każda osoba będzie czuła się w takim salonie, stylizowanym na lata 60-te, fajnie. Po pewnym czasie będzie można tylko wymienić dodatki. Powieszenie popartowych obrazów na ścianach i zmiana barwy przewodniej w dodatkach sprawi, że szalone lata sześćdziesiąte będą królowały w naszym salonie długi czas i na pewno nikomu się nie znudzi.