SPA w własnej łazience

Od chwili gdy kąpiel kojarzy się nie tylko z myciem, lecz i z odprężeniem, wanna zaczęła pełnić funkcje reprezentacyjne. Gorąca kąpiel w wygodnej wannie „z bąbelkami”, wypełnionej wodą, przy blasku świec, czy delikatnym dźwięku ulubionej muzyki, to najlepszy wypoczynek i relaks, w domowym zaciszu.

Przedtem, łazienkę traktowano niesprawiedliwie. Nie przykładano wagi do jej wystroju czy stylu. Również nie zaskakiwał jej metraż.

Czy masz chęć zgłębić opisywane zagadnienie? Jeśli tak, to sprawdź rekomendowany link (http://multiinstal.pl/zbiorniki-buforowe-i-zasobniki-cwu/zbiorniki-buforowe-pz/), a z pewnością znajdziesz takie informacje, które będą niesamowicie pomocne.

Współczesna łazienka, jest duża i robi wrażenie, na ogół przeistacza się w nasze prywatne SPA.

W pokoju kąpielowym, bo tak dziś tytułujemy łazienkę, to wanna (zobacz promocje) jest najważniejsza. Urządzamy w niej romantyczne wieczory, organizujemy zabawę dla maluchów czy odprężamy się po ciężkim dniu. Ciepła woda zawsze była wspaniałym sposobem na odzyskanie spokoju.

Od dłuższego czasu, domowe spa cieszy się wielką popularnością. Nie jest to już zabieg zarezerwowany dla sanatoriów, salonów kosmetycznych, i kosztownych hoteli. Dzisiaj drobne i działające zbawiennie na ciało i ducha zabiegi spa jesteśmy w stanie przeprowadzić samemu w domowym zaciszu. Wystarczy tylko zdecydować się na zakup wanny z hydromasażem. Zwykła wanna zapewnia nam relaks zwykłej kąpieli, zaś wanna z

hydromasaż

Autor: Duravit
Źródło: Duravit

hydromasażem stanowi bardzo efektowne połączenie ogólnie znanych zalet masażu tradycyjnego i uspokajających właściwości kąpieli – tutaj znajdziesz więcej informacji.

Hydromasaż poprawia samopoczucie, działa ożywczo na organizm, pozwala utrzymać dobrą kondycję i na długo zachować młody wygląd. Wanna z hydromasażem dzięki intensywnym strumieniom wody zmieszanej z powietrzem masującym nasze ciało, działa korzystnie na skórę, eliminuje zmęczenie, uspokaja i odpręża. Działa także kojąco na układ nerwowy i psychikę.

Przy zakupie wanny zwróćmy uwagę na istotne parametry, czyli: jej pojemność, moc pompy, rodzaj sterowania oraz rodzaj dezynfekcji. Uwzględnijmy również powierzchnię łazienki.
Tyle wskazówek, przy kupnie wanny? Dokładnie tak. Gdyż nie ulega wątpliwości, iż miejscem najbardziej inspirującym w łazience jest właśnie wanna. Jakby nie było, to właśnie w niej Archimedes wykrzyknął: „Eureka!”.