Płytki cementowe z Maroka – czym się charakteryzują?

Marzy Ci się oryginalny wystrój mieszkania? Postaw na płytki inspirowane orientalną sztuką! Dzięki ogromnej ofercie płytek marokańskich możesz utworzyć niebanalne wzory w łazience, kuchni lub korytarzu.

Marokańskie płytki to wyjątkowe dzieła sztukie, w dodatku trwałe i niezwykle odporne na zniszczenia.
płytki marokańskie

Autor: Dulux
Źródło: Dulux
Prawdziwe płytki marokańskie wykonuje się odręcznie, dzięki czemu zyskują niepowtarzalny charakter. Mogą być wykorzystywane w różnych wnętrzach mieszkalnych, ponadto wykorzystywane są również jako płytki do wykończenia basenów. To propozycja dla tych, którzy poszukują ciekawych i praktycznych rozwiązań, a jednocześnie cenią sobie oryginalność oraz elegancję.
Płytki ścienne z Maroka wyróżnia ponadczasowe wzornictwo, jakie gwarantuje ogromną dowolność w projektowaniu niepowtarzalnych powierzchni we wnętrzach.

Jeżeli masz chęć zgłębić uzupełniające informacje na prezentowany tu temat, to sprawdź to ważne opracowanie (https://www.archicom.pl/mieszkania-swojczyce/) – ono też jest warte uwagi.

Dominuje w nich bogactwo barw i hołd geometrii. Marokańska technologia produkcji, bazująca na klasycznym wzornictwie zapewnia wytrzymałość, która pozwola na wiele cieszyć się wykonaną aranżacją. Nawet w Polsce znaleźć można obiekty liczące około 100 lat, w których płytki marokańskie ułożone są oryginalnie i nie wymagają jeszcze odrestaurowania.

Ponadto, nadają wnętrzu wyjątkowego charakteru oraz wzbudzają pozytywne emocje, z tego powodu szczególnie opłaca się rozważyć ich wykorzystania w restauracjach, pubach, kawiarniach.

Czy czytany artykuł jest dla Ciebie pasjonujący? Jeżeli tak, to wejdź również na pomocne materiały (https://mardrew.pl/uzywane-wielopily.html), które zawierają absorbujące informacje – one wciągną Cię całkowicie.

Świetnym uzupełnieniem marokańskich płytek jest drewno – razem genialnie prezentują się we wnętrzach nowoczesnych i rustykalnych.