Miejsca na nowe ciuchy nigdy za wiele

Uważam, że chyba każda pani chce prezentować się ładnie. Bez znaczenia, czy robi to dla samej siebie, mężczyzny, czy dla innych kobiet – świetny wizerunek zawsze dobrze oddziałuje na nasz nastrój.

narożnik

Autor: MM Collection
Źródło: MM Collection
Wszyscy przecież czujemy się lepiej mając świadomość dobrego wyglądu, a nie jakby ledwo co wstało się z łóżka po całonocnej eskapadzie po mieście.
Często jest z tym związany… brak przestrzeni na ubrania! Nie ważne, czy w naszym pokoju znajduje się szafa 120 cm, 160 cm, czy nawet dwumetrowa – u każdej z nas pojawia się moment, w którym nie ma wystarczającej liczby regałów i wieszaków aby pochować swoje skarby. Wtedy najbardziej rozsądną decyzją jest prawdopodobnie nie zakup większej szafy, a wyprzedaż nienoszonych ubrań. Dużej części kobiet trudno jest pożegnać się ze swoimi ubraniami, nawet jeśli w rzeczywistości ich nie używają. Czasami jednak jest to konieczne i musimy przełamać się i zrezygnować z części ubrań, zalegających na naszych półkach. Najprościej zrobić to przy pomocy licznych portali internetowych, na których coraz częściej bez żadnej prowizji dla serwisu możemy sprzedać ubrania, których nie będziemy już nosiły. Coraz popularniejsze są też spotkania organizowane w większych miastach, na które przychodzą kobiety chcące sprzedać swoje ubrania, bądź kupić coś od kogoś innego. To wymaga jednak troszkę większego wysiłku i często nie niesie za sobą spodziewanych efektów, a w internecie znacznie łatwiej znaleźć klientkę zainteresowaną odkupieniem od nas niechcianego ciuszka. Po takim zabiegu nawet szafa 120 cm wystarczy na nasze ubrania, a my nareperujemy budżet i… będziemy mogły udać się na kolejne zakupy.
Często niełatwe rozstania z ubraniami budzą w nas chęci do zmian.

Mówi się przecież, że „nowe ubrania, nowa ja”, a na szafowych wyprzedażach, czy internetowych aukcjach bardzo łatwo odsprzedać lub kupić fajne ubrania w dobrych cenach. Nawet nie musisz ruszać się z domu!