Urlop na łonie natury, a więc co wziąć pod namiot?

Planujesz eskapadę nad jezioro bądź w góry? Miast hoteli lepiej wybrać mieszkanie pod namiotem: blisko natury, tanio, może mniej komfortowo, za to z przygodą w tle.
Wyruszasz pod namiot po raz pierwszy? Koniecznie zaznajom się z naszym przewodnikiem i sprawdź, co ze sobą zabrać! Obecnie w każdym większym kurorcie bądź miejscowości turystycznej możesz odnaleźć pole kempingowe, na jakim za malutką opłatą da się rozłożyć się z namiotem, a także skorzystać z sanitariatu.

landszaft - mieszkanie

Autor: Kasia
Źródło: http://www.flickr.com
Jasne, jest także opcja nocowania po prostu gdziekolwiek, co z pewnością zagwarantuje dreszczyk emocji a także pozwoli przeżyć autentyczną przygodę. Musimy się jednak liczyć z tym, iż w wielu miejscach dzikie rozbijanie namiotów jest zakazane, a często zwyczajnie niebezpieczne. Należy zatem wziąć to pod uwagę przy planowaniu wyjazdu.
dioda

Autor: FRANC GARDINER
Źródło: FRANC GARDINER
wynajem namiotów warszawa
Co przyda się na wczasach na łonie natury prócz oczywiście samego namiotu? Najważniejszą sprawą jest kategoria „spanie” – koniecznie musimy mieć ze sobą karimatę bądź nadmuchiwany materac, poduchę, przyda się również pled (na chłodniejsze nocki bądź dla większej wygody). Osłonę przed deszczem zagwarantuje malarska folia zarzucona na namiot, z pewnością przyda się również sznur do rozwieszenia ciuchów jak też klamerki. Zaleca się zabranie worków na śmieci, nożyka, latarki, nożyczek, zapałek i właściwie wyekwipowanej apteczki a także kosmetyczki.

Jeżeli będziesz żywić się sam, nie korzystając z barów mlecznych, koniecznie musisz zabrać ze sobą odpowiednie akcesoria do przyrządzania dań: turystyczne naczynia (garnki, imbryk), talerze, kubki itd.

Jeśli chcesz zgłębić jeszcze inne informacje na prezentowany tu wątek, to sprawdź to ważne źródło – ono też jest bardzo cenne.

Skąd wziąć namiot? Możesz zakupić albo wpisać w wyszukiwarkę: wynajem namiotów Warszawa.