Nowe i tanie mieszkania w stolicy Dolnego Śląska

Mieszkania we Wrocławiu to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie ciszę i kontakt z naturą, z jednoczesnym zachowaniem wszelakich udogodnień, jakie daje rozbudowana infrastruktura osiedlowa oraz doskonała komunikacja miejska. Zielona, przyjazna okolica i kameralny charakter inwestycji, pozwolą w pełni cieszyć się przestronnym, słonecznym mieszkaniem. Mieszkania na osiedlu we Wrocławiu spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających lokatorów.

Przestronne i tanie mieszkania we Wrocławiu zaprojektowane zostały z niezwykłą dbałością o detale. Budynki powstały według nowoczesnej idei z płaskimi dachami.idź tutaj profesjonalne kosmetyki do gabinetów kosmetycznych profesjonalne kosmetyki do gabinetów kosmetycznychElewacje stanowią ekologiczne elementy drewniane, które, efektownie okalają tarasy najwyższych kondygnacji. Balustrady (zobacz również balustrady nierdzewne) tarasów na niższych pietrach powstały ze stali ocynkowanej i pomalowanej. Liczne przeszklenia, balkony i wielostronna ekspozycja – pozwolą na maksymalne wykorzystanie światła słonecznego i stworzą niepowtarzalną atmosferę wnętrz. W 3-piętrowym budynku zlokalizowane są 74 mieszkania: o powierzchni od 28 do 78 m2 – wszystkie z loggiami tudzież ogródkami. Parter inwestycji przeznaczony został na lokale handlowo – usługowe.

bloki mieszkalne

Autor: Hans Kreul
Źródło: http://www.flickr.com

Dla komfortu mieszkańców w budynku zamontowano cichobieżne windy. W budynku znajduje się wielostanowiskowy garaż podziemny wraz z kompleksem komórek lokatorskich. W środku budynków zaplanowano zielone patio, a na zewnątrz – plac zabaw dla dzieci. Komfort i bezpieczeństwo lokatorów zapewnia, wynajęta specjalnie w tym celu profesjonalna firma ochroniarska oraz 24-godzinny monitoring. Nowe mieszkania we Wrocławiu zlokalizowane są z widokiem na piękny park. To usytuowanie sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. W pobliżu osiedla znajdują się ścieżki do spacerów i do joggingu, boiska oraz place zabaw dla najmłodszych. Prestiżowa lokalizacja gwarantuje Wygodny dojazd do centrum miasta i doskonałe połączenia komunikacyjne. Do centrum miasta można dostać się na piechotę, lub rowerem.

Nieopodal osiedla zlokalizowane są przystanki autobusowe oraz tramwajowe, dzięki czemu lokatorzy łatwo dojadą w każde miejsce Wrocławia bez konieczności korzystania z samochodu. Infrastruktura w okolicy inwestycji zapewnia wygodę codziennego życia. Parę minut spacerem od osiedla zlokalizowane są przedszkola oraz szkoły. Blisko są także: bank, przychodnia, a także fitness oraz basen. Na zakupy można wybrać się do marketu oddalonego o 500 metrów. Lokalizacja umożliwia łatwy dostęp do atrakcji i zabytków miasta. Kino czy restauracje znajdują się na wyciągnięcie ręki. Osiedle we Wrocławiu to doskonałe miejsce dla osób ceniących komfort, wynikający z połączenia lokalizacji mieszkania w malowniczej okolicy bez konieczności opuszczania centrum miasta.