Naczynia – jakie są najlepsze?

Aby smacznie zjeść, trzeba dobrze ugotować. A gotowanie to sztuka. Każdy może się tego nauczyć, lecz można także pomyśleć o ułatwieniach, jakie niosą ze sobą dobrej jakości garnki i patelnie, z jakich korzystamy na co dzień w kuchni. Od dziesięcioleci w sprzedaży dostępne są wyroby najlepszych firm o wieloletniej tradycji, których wyroby zapewniają najwyższą jakość gotowania posiłków. Wśród liderów od wielu lat wymieniana jest marka Cefal, ze swoimi stalowymi produktami oraz nieco młodszą serią naczyń mających odłączane rączki.

patelnia Tefal

Autor: Karrie Nodalo
Źródło: http://www.flickr.com
To dopracowane i przemyślane sprzęty, zrobione z najwyższej jakości materiałów, o solidnym, grubym spodzie. Ostatnio dostępne są interesujące zestawy naczyń Tefal (Classy Chef Zestaw naczyń 14 cz C778S154 C7786454 C7790654 C7790454 od Tefal), a w ich gronie na przykład Tefal Zestaw naczyń Classy Chef 12 cz (6 garnków) C778S154 C7786454. To zestaw składający się z najwyższej jakości garnków oraz rondla wraz z przykrywkami dostosowanymi do każdego z nich. Połączenie jakości i funkcjonalności gwarantuje możliwość przyrządzenia każdej potrawy bez ryzyka przypalenia. Zestaw można stosować w piekarnikach oraz na kuchniach elektrycznych.

talerze

Autor: Lexi Blue
Źródło: http://www.flickr.com

Analogiczny asortyment proponowany jest w zestawie Tefal Zestaw naczyń Classy Chef 14 cz (7 garnków) C778S154 C7786454 C7786354, gdzie elementem dodatkowym jest jeden z wysokich garnków razem z dopasowaną do niego pokrywką. Aby móc przygotować każdą wymarzoną potrawę, w kuchni nie może zabraknąć patelni z rodzaju wok. To nietypowe naczynie, w nim przygotowuje się zwłaszcza dania kuchni chińskiej. Jego niepodważalną zaletą jest zmniejszenie czasu przyrządzania potrawy oraz całkowite zachowanie wartości odżywczych w stosowanych składnikach. Dzięki specyficznemu kształtowi lekko stożkowemu energia cieplna rozchodzi się tu równomiernie. Jeżeli podobają Ciebie się takie zestawy, sprawdź Ingenio zestaw garnków 20 cz.

Gdy uznasz, że umieszczone w tym artykule informacje są ciekawe, sprawdź ponadto szczegóły w linku garderoby na zamówienie poznań . Będą tam tak samo wartościowe dane.

L5279972, aby dowiedzieć się więcej.

Pozycją wartą przeglądnięcia Tefal patelnia wok Talent 28cm E44019. To model patelni wykonany z wysokiej jakości materiału nieprzywieralnego który jest pokryty na zewnątrz specjalną powłoką. Solidny spód zapewnia świetne efekty gotowania i znaczne skraca czas przyrządzania potrawy. Tak samo interesujący jest Tefal Revelation Wok indukcja O 28cm C21019, ma podobne cechy a jest znacznie tańszy.