Fascynujące centra handlowe w Krakowie

Kraków to miasto które znajduje się w województwie małopolskim, jest to drugie najogromniejsze miasto w Polsce pod względem okazałości i liczby zaludnienia. W zamierzchłych czasach Kraków był również stolicą Polski. W dzisiejszych czasach to duże oraz cudne miasto przyciąga mnogość polskich i zagranicznych turystów, ponieważ bogata historia tego miasta jest niezmiernie interesująca.

Kraków
W Krakowie znajduje się mnogość zabytków i atrakcji krajoznawczych, najogromniejszym zainteresowaniem cieszy się naturalnie krakowski rynek, Sukiennice, oraz także Zamek Królewski na Wawelu.

Opisywana tu tematyka jest dla Ciebie użyteczna? Jeżeli tak, to wejdź dalej, który proponuje zbliżone tematy.

Będąc w Krakowie pożądane byłoby wybrać się też do dzielnicy żydowskiej Kazimierz i na któryś z kopców, których nie brak w całym mieście. Prócz atrakcji turystycznych oraz zabytków Kraków jest też miastem ogromnie rozwiniętym pod względem handlowym, znajduje się tu mnogość sklepów, sklepików i dużych galerii handlowych. Każde centrum handlowe Kraków jest entuzjastycznie oblegane przez kupujących – miejscowych i turystów, w galeriach znajduje się mnóstwo sklepów – odzieżowych, spożywczych, ze sprzętem RTV i AGD i tak dalej., zaś po zakupach wolno wybrać się do kina, do kawiarni, restauracji czy też pizzerii, jakie także znajdują się w krakowskich centrach handlowych . Do najmocniej znanych galgaleria (http://galeriaoswietlenia.pl/81-kinkiety-do-salonu)żna zaliczyć Galerię Krakowską, jaka znajduje się w centrum miasta oraz jest połączona z dworcem PKP oraz PKS, niemniej nie mniejsze zainteresowanie wzbudza Galeria Kazimierz, Galeria Krokus albo Bonarka.

galeria

Autor: Monika
Źródło: http://www.flickr.com
W każdej ważniejszej części miasta mieszczą się różne centra handlowe, pociągające mnóstwo Klientów, w związku z tym będąc w Krakowie naturalnie wskazane jest wybrać się do któregoś z nich. Rzecz jasna prócz galerii handlowych warto wybrać się także do okolicznych, mniejszych sklepików, restauracji lub kawiarni, wiele z nich ma wyjątkowy, niepowtarzalny nastrój, w związku z tym cieszą się okazałym zainteresowaniem miejscowych i turystów.