Jak stworzyć intrygującą świąteczną dekorację? Jakie są opcjeco mamy okazję przygotować

Jeśliiposiadamy niedługą przerwę w trakcie przygotowań do świąt, można wspaniale spożytkować ten czas, na przykład kreując dekorację świąteczne na stół wigilijny. Tego typu dekoracją może być podstawka pod świece. Możemy ją kupić, mamy szanse również wykonać ją samodzielnie.

rekomendowane

Autor: Angelia Sims
Źródło: http://www.flickr.com
Bez wątpienia tworzona samemu nie będzie tak świetna jak pewnych przedsiębiorstw, ale sama praca nad nią da nam wiele zadowolenia.W jaki sposób się jednak do tego zabierać. Co jest nam potrzebne?

Papier oczywiście, najlepiej barwny, jednak może też być scrapbookingowy lub wizytówkowy. Nie obejdzie się bez kleju, nożyka i nożyczek. Pamiętajmy o taśmie dwustronnej, ołówku oraz o brokacie w kleju. Pod koniec zróbmy dowolne dekoracje, dziurkacz gałązki lub listków oraz świeczkę najlepiej na bateryjki, gdyż jest ona najbezpieczniejsza dla dzieci, a podejrzewamy, że możesz stworzyć podobną świeczkę ze swoją pociechą.

Na początek musimy powycinać papier dziurkaczem z falbanką. Jeżeli nie masz takiego sprzętu, to masz okazję wycinać same koła. Następnie co robimy to rysujemy kształt naszej świeczki, następnie z kolei tniemy środek i obklejamy kształt naszej świeczki. W dalszej kolejności kleić należy drugie koło, dzięki temu dostajemy podstawek. Teraz nic nam nie pozostało, jak tylko dobrze go udekorować. Przyklejamy więc gałązki lub listki, smarujemy je brokatem w kleju i przyklejamy dowolną dekorację,przykładowo mogą to być wykonane z drewna gwiazdki.Tego typu podstawki pod świece będą doskonałą dekoracją na świątecznym stole, staną się także doskonałym symbolem bożonarodzeniowego czasu. Dla naszych dzieci będzie to miła zabawa, a także nauczenie się nowych umiejętności.

Jeśli z kolei chcemy naprawdę doskonałe podstawki, to warto wybierać tego typuprodukt wśród zagwarantowanych przez liczne firmy. Takie produkty to pewność, że dostajemy doskonale zrobiony produkt, który wspaniale się będzie prezentował na każdym stole, i to nie tylko podczas świąt Bożego Narodzenia, ale przez czas. Dobrze więc włożyć pieniądze w takie stroiki, gdyż są one świetną dekoracją każdego mieszkania.