Kiedy kabina półokrągła to dobry wybór?

Wybór kabiny prysznicowej na miarę potrzeb domowników, dopasowanej do łazienki i do tego elegancko wyglądającej nie jest wcale łatwy. Dlatego też zanim kupimy konkretny model powinnyśmy zastanowić się nad różnymi kwestami, ułatwiającymi nam wybór właściwej kabiny.

kabiny półokrągłe

Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR
Tym razem przyjrzymy się bliżej wariantowi, który świetnie odnajdzie się nawet w niewielkiej łazience.
Producenci urządzeń do łazienki wprowadzają coraz więcej nowych rozwiązań, rozpieszczając klientów przeróżnymi dodatkami i tym samym namawiając do zakupu konkretnego modelu Aczkolwiek nad takimi plusami, górę musi wziąć przede wszystkim praktyczność oraz możliwości aranżacyjne wnętrza, które wykańczamy czy remontujemy, tak by w końcowym rozrachunku każdy z domowników mógł cieszyć się komfortem w łazience i przyjemnością korzystania z prysznica. Niekiedy okazuje się, iż będziemy musieli zrezygnować z wanny i dużego prysznica, a kabina półokrągła to jedyny słuszny wybór.
Czym cechują się kabiny półokrągłe? Takie rozwiązanie jest idealne przede wszystkich w przypadku małych łazienek. Umieszczenie kabiny w rogu bardzo wpływa na oszczędność przestrzeni. Ponadto, w sytuacji kabiny prysznicowe Opole prysznicowej półokrągłej najczęściej drzwi przesuwa się po osi kabiny, a nie na zewnątrz jak w innych kabinach.

Podoba Ci się taki artykuł? Jeśli tak, to nim wyłączysz komputer, kliknij wcześniej tutaj – ta witryna sypialnie wójcik też z pewnością wpadnie Ci w oko.

Oznacza to, iż kabiny prysznicowe półokrągłe będą zajmowały minimum miejsca. Dlatego mimo, że największą popularnością cieszą się kabiny narożne, to miejmy na uwadze, iż do wyboru są także modele półokrągłe w różnych wariantach. Możemy rozważyć na przykład model z hydromasażem. Natomiast głęboki brodzik będzie dodatkowym atutem dla rodzin, gdyż możemy w nim nawet wykąpać malucha. Głębokie brodziki często mają siedzisko, które dodatkowo może służyć jako półka na kosmetyki. Kabiny półokrągłe znajdziemy między innymi w ofercie marki Radaway. Kabiny Radaway to wiele rozwiązań projektowych oraz możliwości aranżacyjnych.

Doskonałej jakości kabiny Radaway pasują zarówno do tradycyjnych łazienek, jak i nowoczesnych, a nawet ekskluzywnych wykończeń. Solidne roli i chromowane profile gwarantują wiele lat bezproblemowego użytkowania.