Bardzo wielu rodziców próbuje zaszczepić we własnych dzieciach miłość do harcerstwa, czasami odnoszą sukces

Bardzo wiele dojrzałych osób, które posiadają już swoje dzieci, wstąpiło w przeszłości do harcerstwa. Jeżeli mają dobre wspomnienia z tego okresu, to często chcą, by ich dzieci też przyłączyły się do tej organizacji

. Bardzo często też wędrują z nimi w te same miejsca, które odwiedzali w minionych latach.
Rodzice, którzy wciąż pamiętają okres, kiedy w ich strój wszyta była lilijka harcerska, próbują wszczepić własnym pociechom identyczny entuzjazm. Harcerstwo nie jest obecnie tak popularne jak dawniej, jednakże ciągle przywabia sporo osób. Nader często rodzice organizują wypady w te same okolice, w których biwakowali jako harcerze. Nabywają wtedy w nosidełka turystyczne dla własnych pociech i ruszają na wędrówkę, aby rozniecić wspomnienia. Liczą także na to, iż ich maluchy zarażą się taką samą namiętnością.
ekrany

Autor: LA MARQUEUSE
po operacji kolana

Autor: toivo
Źródło: http://www.flickr.com

Obecnie podróżowanie z małym dzieckiem jest bardzo łatwe. Duże salony podróżnicze mają wszystko, czego może potrzebować rodzina wyruszająca w podróż. Jeśli dziecko nie jest w stanie jeszcze samo chodzić, to nosidełka turystyczne są idealnym wyjściem. Właściwie komfort noszenia jest identyczny jak w wypadku plecaków. Dorosły może nawet spowodować, że lilijka harcerska zostanie przyszyta do nosidełka, żeby dziecko od najmłodszych lat zaznajamiało się z wartościami harcerstwa. Cała informacja: .

Dzisiaj bardzo wielu dorosłych podróżuje z małymi pociechami; nosidełka bardzo to ułatwiają. Niejednokrotnie na różnych trasach turystycznych można napotkać rodziny wędrujące w taki sposób

. Jest to znakomite rozwiązanie, jeżeli planujemy, aby nasze maluchy zobaczyły świat, a jeżeli do tego zarażą się miłością do harcerstwa od rodziców, to tym lepiej dla nich. Tu więcej: ładna lilijka harcerska.