Torby lekarskie w sklepie online.

Sklep online oferuje torby medyczne w konkurencyjnych cenach. Przechowywanie jak i transport wybranych leków wymaga usytuowania ich w wygodnej torbie medycznej. Dzięki temu można zadbać o porządek, ochronę posiadanych farmaceutyków, ich trwałość oraz dostęp do zawartości torby medycznej zawsze, kiedy zaistnieje taka potrzeba. Uszycie toreb medycznych z solidnych, odpornych na wpływ czynników środowiskowych tworzyw, ma bezpośredni wpływ na wygodę ich stosowania.

Torby medyczne
Oznaczenie toreb poprzez symbole medyczne, pozwala na ich szybką i łatwą identyfikację, w momencie gdy zachodzi taka potrzeba. Torby medyczne (http://www.atomrtg.pl/) wykonane zostały zgodnie z zaleceniami koordynatora PSP ds. ratownictwa medycznego. Materiał RIP-STOP jest bardzo wysoko odporny na rozerwania. Kieszeń główna torby ma 3 regulowane przegródki. W komorze głównej torby umieszczono też uchwyty na butlę tlenową. W głównej kieszeni zostało specjalnie stworzone miejsce na zestaw opatrunków.

W kieszeniach bocznych jest miejsce na niewielki sprzętoraz uchwyt z miejscem na kołnierz ortopedyczny.Torby medyczne mają solidne suwaki 15 mm, które zapewniają pewne otwieranie komór torby. Torby medyczne – – wyposażone są w uchwyty do trzymania w dłoni, na ramieniu oraz szelki do noszenia na plecach. Torby medyczne oznaczone są krzyżem św.

Zajmujący wpis? Jeżeli tak myślisz, to kliknij tu, w serwisie ikony sklep, który tam miejscu znajdziesz, także jest coś interesującego.

Andrzeja oraz taśmą odblaskową, niezbędną do poprawy widoczności ratownika, pracującego w nocy. Torba jest cała opiankowana, co ochrania jej zawartość w czasie transportu i w razie upadku torby na podłogę. Torby medyczne otwiera się w całości – co gwarantuje łatwy i szybki dostęp do jej wnętrza. –

Podsumowując – torby medyczne to bardzo funkcjonalne torby, mające komorę w kształcie ,,U”, która zapewnia łatwy dostęp do produktów znajdujących się w środku. W głównej przegrodzie jest do dyspozycji pięć kieszonek, zamykanych na gumkę. Na klapie są 2 kieszenie z siatki, zamykane na suwak. Dodatkowo torby medyczne mają 2 boczne kieszenie, w których znajdują się przegródki segregacyjne, również zamykane zamkiem. Kieszeń piankowa na przedzie torby jest przeznaczona jest na ruchome ampularium.Torby medyczne mają z tyłu specjalną kieszeń przeznaczoną na dokumenty, też zasuwaną na suwak.

Pas nośny można odpiąć, jest regulowany, z wygodnym antypoślizgowym naramiennikiem. Uchwyty z taśmy spinane są rączką. Dno torby jest sztywne jak i zabezpieczone gumowymi stopkami. Użyte tworzywa gwarantują niespotykaną odporność na przetarcia i rozerwania. Wnętrze torby wykonane jest z łatwo zmywalnego Nylonu 210D. Torby medyczne występują w 4 kolorach: czerwonym, granatowy, czarny oraz żółtym.