Nowoczesne i eleganckie wzornictwo w łazienkach w połączeniu z wygodą i funkcjonalnością

Elementy wyposażenia łazienek ewoluują w kierunku rzeczy nie tylko spełniających swoje podstawowe funkcje higieniczne, lecz w pierwszej kolejności takich, jakie harmonijnie i kompleksowo wypełniają przestrzeń. Bardzo duży wybór i mocno zróżnicowane ceny sprawiają, że każdy może znaleźć całą gamę serii, jakie mogą spełnić jego wymagania. Warto dokładnie przeglądnąć całą ofertę i zastanowić się, czego będzie się oczekiwać po tych nieskomplikowanych pozornie sprzętach.

łazienka

Autor: cleong
Źródło: http://www.flickr.com
Czy będą miały jedynie służyć do załatwiania potrzeb fizjologicznych i zapewnienia odpowiedniej higieny, czy powinny również spełniać wymogi odpowiedniej oszczędności wszystkich mediów, być łatwe w utrzymaniu czystości a także komfortowe w stosowaniu. Najlepiej, żeby wszystkie te funkcje spełniały jednocześnie. Sporo współczesnych asortymentów cenionych firm proponuje takie właśnie zestawy.

Ciągle dopracowywane drobiazgi oraz coraz to nowsze pomysły designerskie sprawiają, że obecnie wręcz coraz trudniej podjąć decyzję, mając do wyboru mnóstwo wspaniałych sprzętów i mebli łazienkowych. Ot, na przykład seria znanej firmy Roca Clean Rim. To połączenie modnego i funkcjonalnego wzornictwa z bardzo nowoczesną formułą używania (zobacz też więcej możliwości). Muszle klozetowe WC tej serii są tak zaprojektowane, że przy niewielkiej ilości wody usunięte zostaje znacznie więcej zabrudzeń. Dodatkowo, system obiegu wody jest tak zaprojektowany, że muszla Roca Clean Rim nie ma kołnierza wewnątrz, pod jakim mogą gromadzić się różne zanieczyszczenia.

Powłoka na zewnątrz jest jednolita i nie ma żadnych zakamarków, co znacznie ułatwia utrzymanie w czystości powierzchni. W skład serii wchodzi również szafka podumywalkowa oraz umywalka. Jednak firma Roca dba o to, by jej wyroby dobrze dopasowywały się również do zestawów innych firm.czytaj więcej drzwi szklaneDla przykładu, aranżacja wnętrza z wykorzystaniem sanitariatów Roca Gap i mebli popularnej firmy Elita może dać doskonałe rezultaty wizualne – szafki marki Elita. Seria Elita Barcelona albo pozostałe tej firmy doskonale będą współgrać pod względem stylistyki z produktami Roca.