Urządź swe wnętrze z nowoczesnymi akcesoriami i meblami, raduj się pięknem i wygodą

Salon jest miejscem, gdzie podejmuje się gości, jak również relaksuje się w wolnych chwilach. Warto zaprojektować go w taki sposób, żeby zapewniał wygodne warunki, jak również ciekawe rozrywki. W sytuacji, kiedy często zaprasza się gości, można zaaranżować bar i pasujące do niego stołki barowe.

Urządź elegancki barek w własnym salonie

hokery

Źródło: damnet.pl
Kącik barowy urządzony w salonie będzie nie tyle estetyczną dekoracją wnętrza, lecz też pozwoli w gustowny sposób podejmować zapraszanych gości. Bar najpiękniej wygląda w większych pokojach, wtenczas można nie tylko pokusić się o zaprojektowanie lady barowej, ale także gustownych półek, gdzie postawi się eleganckie alkohole. Bar powinien zostać wyposażony również w odpowiednie półki na szkliwo: szklanki, kieliszki oraz karafki. Projekt baru uzupełniają hokery barowe albo wysokie stołki – Damnet.

Zaprojektuj bar w własnym ulubionym stylu

Formę baru warto dostosować do projektu calutkiego salonu. Jeżeli pokój został urządzony w duchu współczesnym, bar powinien wyglądać równie nowocześnie. Doskonałym materiałem w takim wypadku okaże się stal nierdzewna połączona z drewnem lub szkłem. W sytuacji kiedy salon jest zaprojektowany z starym stylu, bar też powinien być utrzymany w podobnym klimacie. Idealnie prezentuje się bar robiony z drewna,

bar

Autor: Myin.pl
Źródło: Myin.pl

utrzymany w tonacji przeważającej w pomieszczeniu.

A może wyspa z krzesłami barowymi w kuchni?

Hokery barowe z powodzeniem można stosować również w kuchni.

Te informacje wciągnęły Cię zupełnie? Jeżeli tak jest, to przeczytaj więcej (https://www.primeproject.pl/doradztwo-techniczne) danych na pozostałych stronach – znajdziesz je, klikając w odsyłacz poniżej.

Coraz bardziej cenionym rozwiązaniem są lady oraz wyspy kuchenne, które nie tylko pełnią rolę blatu roboczego, ale w wielu kuchniach bywają wykorzystywane w postaci stołu do spożywania posiłków. Przy takiej ladzie z doskonałym efektem można postawić hokery, będą wyglądać bardzo elegancko i nowocześnie. Trzeba wspomnieć, że jest to rozwiązanie wygodne, nie zajmujące dużo miejsca, a przy tym produkowane w tak licznych wariantach, że każdy bez problemu wyszuka produkty zgodne z własnymi gustami. Hokery są produkowane w różnorakiej formie, bywają sporządzane ze stali nierdzewnej lub drewna, dzięki czemu pasują do każdego stylu.