Fototapety w aranżacji pokoi

Od czasu do czasu każdy w własnym mieszkaniu musi odświeżyć ściany. W takim przypadku zadajemy sobie pytanie co wybrać, malowanie ścian, tapety, czy fototapety, ażeby aranżacja wnętrz w naszym mieszkaniu była unikalna.

Fototapeta z motywem lasu

Autor: Demural
Źródło: http://demural.pl
Odcienie ścian i ich ornamenty zdołają przyznać pomieszczeniu absolutnie inny design. Potrafią zwiększyć, zminimalizować pokój, bądź przez tapetę, bądź naklejki na ścianę – – nadać mu intymnego temperamentu. Możemy wyłonić dekorację, której zadaniem będzie nie tylko zdobienie przestrzeni mieszkalnej, ale też oddziaływanie na nas samych. Ściana może bawić, uczyć, motywować i inspirować. Prosta, współczesna postać plakatu idealnie sprawdzi się w każdym wnętrzu i wpisze się w dowolną aranżację.

Świeżości projektowi wnętrza przyznają plakaty w formie kolorowych grafik, niejednokrotnie nawiązujących do popkultury, jakie są idealnym projektem na przełamanie chłodnej atmosfery panującej w minimalistycznych aranżach. Zamiarem nadania wnętrzu ekspresji i charakteru, biel ściany jest możliwość łagodnie ozdobić. Zdołamy ją wyeksponować za pomocą plakatu, naklejki na ścianę, czy motywacyjnego napisu. Funkcją dekoracji ścian jest nie tylko animizacja i wzbogacenie wnętrza. Nie trudno dostrzec, że pomysłowe frazy na ścianie to absolutny szlagier ostatnich paru sezonów.

Fototapeta z samochodem

Autor: art.widi
Źródło: art.widi
Plakat, tekst i naklejka, czyli indywidualne dekoracje ścian. Czasem to zaledwie drugi plan dla aranżacji wnętrza, nieraz jednak jest jego głównym wyznacznikiem i elementem, który decyduje o ostatecznym wyrazie wnętrza. Naklejki na ścianę w formie tekstu pełni nie tylko rolę dekoracyjną. Ma on motywować, nakłaniać, cieszyć pozytywną energią.https://stargres.pl/katalog/pl/produkty/gres-antyposlizgowy płytki gresowe antypoślizgowe, gres antypoślizgowyW roli takiego tekstu występują nasze kluczowe motta i dewizy życiowe, które mają wywoływać w nas każdego dnia pozytywną energię. Największą wartością takiej dekoracji jest łatwość jej sporządzenia. Nalepki możemy sami ulokować w miejscu jakie nam najbardziej odpowiada. Podejść na dekorację ścian jest wiele. To w jaki sposób ją udekorujemy zależy od naszych pasji, możliwości i wyobraźni. Realizując ozdoby samodzielnie, możemy częściej je modyfikować i częściej cieszyć się nowym wnętrzem.