Classen – klasyka w Twoim wnętrzu

Spora ilość ludzi ceni sobie nastrojowość i prostotę wnętrz. Spora część producentów posiada coraz nowocześniejsze oraz coraz bardziej oryginalne projekty na wykorzystanie nie wykorzystywanych wcześniej tworzyw i kolorów w celu aranżacji wnętrz – wiele ludzi woli pozostać wiernymi uniwersalnej klasyce.

drewniany domek

Autor: outreachr.com
Źródło: http://www.flickr.com
Do najmocniej klasycznych elementów, jakie można wykorzystać kreując wnętrza są motywy drewniane. Ocieplają nasze ognisko domowe – firma Classen trudni się właśnie w tego typu elementach domowego wnętrza. przedsiębiorstwo jest jednym z najbardziej profesjonalnych na terenie Polski producentów artykułów drewnopochodnych i drewnianych. W katalogu firmy można znaleźć takie modele jak drzwi wewnętrzne i listwy podłogowe, podsumowując wszelkie akcesoria (dowiedz się więcej na temat paneli producenta Classen) z drewna konieczne podczas budowy domów.

Najczęściej wybieranymi towarami przedsiębiorstwa Classen (tutaj przykłady: Classen) stały się panele podłogowe. Wybierają je klienci, którzy pragną nadać inspirowany naturalnymi deseniami design w swym otoczeniu. Panele przedsiębiorstwa Classen cechuje spora odporność na czynniki niszczące, toteż okazuje się, że jest to inwestycja na wiele lat. Dodatkowo są bardzo wytrzymałe na wilgoć, co pozwala na eksploatowanie paneli w miejscach takich jak kuchnia. Należy pamiętać, że w szerokiej gamie paneli mamy duży zasób możliwości kolorystycznych, co ułatwia dobranie odpowiedniej kolorystyki do każdego wnętrza. Wśród delikatnie jaśniejszych deseni kolorystycznych Classen proponuje Classen Life Dąb Dallas (23845). Panele – klikaj – te pozwolą na rozjaśnienie każdego pokoju. Wskazane szczególnie w domach ,które wyposażone są w ciemne meble. Kolejną ofertą paneli o naturalnej kolorystyce jest Dynamic Xl Dąb Cassano Latte Xl Ac4/8mm (30023).

Troszeczkę ciemniejsze kolory dodadzą klasy w naszym domu. Bardzo realistycznie odwzorowują podłogę z drewna. Kolejna propozycja nadająca niebywałej spektakularności oraz oryginalności naszej podłodze to panele Classen Dynamic Xl Dąb Cassano Nero Xl Ac4/8mm (30022) – dużo ciemniejsza kolorystyka, propozycja dla koneserów elegancji i prostoty. W ofercie najciemniejsze tony kolorystyczne prezentuje model. Classen Dąb Dynamic Denver Czarny (31988). Klasyczne drewno dodaje w tym kolorze nieco nowoczesności i wytworności.