Firma Gerlach – trwałość wyznacznikiem jakości

dużo konsumentów poszukuje opcji ułatwiających skomplikowane prace w kuchni. Przedsiębiorstwo Gerlach posiada w asortymencie ostrza zmniejszające czas spędzony podczas codziennych czynności, poprzez sprzedaż dobrego sprzętu kuchennego.

Zestaw noży kuchennych

Autor: kleuske
Źródło: http://www.flickr.com
znakomitym przykładem będzie Gerlach zestaw noży w bloku 5 szt 991A o unikalnych ostrzach. Ten nowoczesny produkt nadaje się nie tylko dla amatorów ale i dla doświadczonych kucharzy. Dzięki wykonaniu rączkiz odporniejszych niż drewno (zobacz materac sprężynowy) tworzyw jakim jest sztuczny ABS ostrza stają się wytrzymałe a nóż bezpieczniej leży w dłoni. Symbole na rękojeściach mają zadanie pomóc użytkownikowi w dostosowaniu odpowiedniego noża do odpowiedniej pracy: każde ostrze w zestawie ma swe właściwości, inny nóż zastosujemy krojąc warzywa, a inny podczas siekania mięsa.

Gerlach komplet noży w bloku 991 bln (tutaj) odznacza nowa kolorystyka scalająca materiały o eleganckim wyglądzie, czemu towarzyszy nieznana dotąd trwałość materiałów. Rękojeść wytworzona została z egzotycznego drewna, co daje świetne akcenty wizualne w postaci słojów przechodzących wzdłuż rękojeści. Stal nierdzewna zapewnia – i co istotne – wysoką żywotność, a wygląd naturalnego drewna stanowi inspirujący wygląd: połączenie klasyki z nowoczesnością.

Znajdujący się w podobnym serwisie wpis bez dwóch zdań także Cię zaintryguje – to wciągający wpis (https://www.cleanjack.pl/sprzatanie-mieszkan-i-domow/) traktujący o omawianej sprawie.

Komplet posiada pięć wielofunkcyjnych, niezawodnych noży kuchennych z różnorodnym przeznaczeniem wyznaczonym na rączce.

Gerlach jest to patelnia, łączącą w sobie funkcjonalność z nowoczesnością. Wyprodukowano ją z myślą o użytkowaniu niewielkiej ilości gazu aby efektywność użytkowania była jak największa. Wyjątkowe dno z teflonu uniemożliwia przyklejanie produktów co sprawia, że codzienna kuchenna krzątanina jest przyjemnością.