Dodaj charakteru swojemu lokum za pomocą oryginalnych dodaktków

Po zakupie własnego lokum każdy chce, by prezentowało się ono jak z marzeń. Każda osoba również ma inną, własną wizję wymarzonego miejsca do mieszkania. Rezultaty otrzymuje się już podczas budowy, poprzez ustalenie kształtów i form wnętrz według potrzeb. Później zaczyna się proces obejmujący wyposażanie wnętrz. Wówczas dokonuje się istotnych decyzji w sprawie doboru umeblowania i pozostałych potrzebnych akcesoriów.

Podstawka pod książkę Antique

Źródło: http://www.bellemaison.pl/

Meble mają nie tylko być funkcjonalne, ale także pasować do rodzaju i charakteru wnętrz i do innych mebli. Dlatego niektórzy ludzie decydują się na kupno kompletu elementów umeblowania w pojedynczym salonie, co eliminuje problemy wiążące się z dobieraniem stylu. O wiele trudniejsze jest dopasowywanie do siebie elementów kupowanych w różnych miejscach i utrzymanych w różnych stylach. W takim przypadku warto poprosić o poradę kogoś doświadczonego, na przykład wykwalifikowanego dekoratora wnętrz, który zatroszczy się o wyposażenie wnętrz. Zobacz tu: architekt wnętrz katowice.

Dekoracje okien

Jeżeli chodzi o różnorodne dekoracje, świetne pole do popisu dają okna i przestrzeń w pobliżu nich. Miejsce to dobrze jest zaplanować w przemyślany sposób. Dzięki temu można stworzyć efektowną dekorację zarówno w pomieszczeniu, jak i od zewnątrz – do oglądania zza okna. Do tego celu stosuje się zróżnicowane produkty.

Dekoracje we wnętrzu

Autor: Renaud Camus
Źródło: http://www.flickr.com

Są to przede wszystkim różnorodne tkaniny – firany i zasłony. Aktualnie wybór tego rodzaju produktów jest tak duży, zarówno w kwestii tkanin jak i kolorów, że każdy może dopasować coś właściwego do danego wnętrza. Nierzadko najważniejszym elementem dekoracji jest charakterystyczny sposób rozmieszczenia lub udrapowania tkaniny – do tego celu można wykorzystać przykładowo rozmaite ozdobne zapinki, oferowane w dużej liczbie kształtów. Zobacz portfolio: .

Na święta

Dekoracje świąteczne to typowy element domów w okolicach Bożego Narodzenia. W tym czasie wykorzystuje się różnorodne ozdoby, na przykład stroiki świąteczne. Mogą to być stroiki na stół (stolik kawowy industrialny) ze świeczką, a także stroiki w postaci wieńca do wieszania na drzwiach zewnętrznych. Na szeroką skalę wykorzystuje się kolorowe światełka, umieszczane na choinkach, zewnętrznych ścianach domu i w wielu innych punktach. Popularne jest również przystrajanie domu gałązkami świerkowymi, jak również umieszczanie pod sufitem jemioły. Często przewija się motyw świętego Mikołaja, reniferów i gwiazdy betlejemskiej.