Znakomity sposób na gadżet promocyjny dla każdego kibica piłkarskiego

Pośród niezliczonej ilości różnego rodzaju gadżetów reklamowych są też takie, które zostały stworzone głównie dla miłośników footballu albo pozostałych gier ze sprzętem sportowym, do uprawiania jakich potrzebna jest piłka.
Mogłyby być to manualnie szyte dwuwarstwowe produkty, które mogą promować kluby sportowe, ich sportowców albo sponsorów.

Rybki, akwarium

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

narożny blat kuchenny

Autor: Tom Chapman
Źródło: http://www.flickr.com
Mogłyby być także użyte do promocji imprez o charakterze sportowym czy drużyn sportowych. Tego typu piłki reklamowe mogą być stosowane także jako gadżet przy różnego rodzaju kampaniach w plenerze albo >>> serwis internetowy do promowania firm. Piłki reklamowe są stosunkowo tanią formą gadżetu reklamowego, a tym samym bardzo niedrogim nośnikiem przekazu reklamowego. Jest to świetny pomysł na prezent dla dowolnego kibica piłkarskiego.

Jeżeli zafascynował Cię ten tekst, to tu znajduje się notka z serwisu (https://snmw.pl/skup-zlotych-monet-wroclaw/), która również zawiera bardzo interesujące dane na prezentowany tutaj temat.

Piłki reklamowe są najczęściej wytwarzane z PVC w wykończeniu błyszczącym albo satynowym. Takie piłki mogą być produkowane w paru wymiarach oraz kolorach.

Wanna

Autor: Wilfredo Rodríguez
Źródło: http://www.flickr.com
Dla przykładu piłka reklamowa o promieniu 8,5 cm może być wykonana z 32 paneli. Osiągalny jest druk przy zastosowaniu do 12 barw na jednej łatce piłki. Jest to w pewnej mierze miniatura standardowej piłki „biedronki”, ale wciąż umożliwia wykonanie czytelnego zadruku. Piłki mogą być stworzone w dowolnej tonacji oraz mają rozmiar np. 52 – 54 centymetry. Ich ciężar to ok. 160 gram i można by je pompować do ciśnienia 1-2 psi. Poza tym piłki reklamowe mogłyby być również gadżetami antystresowymi.

W tego typu wypadku wyprodukowane są chociażby z gąbki oraz są wykorzystywane do pewnego wyładowywania emocji poprzez ściskanie albo przez zgniatanie. Swoim kształtem mogą przynosić na myśl normalną piłkę do koszykówki albo piłkę nożną, zatem to także świetny patent na prezent dla dowolnego kibica.