Czy ozdabianie ścian musi być trudne?

Prawdopodobnie każdy z nas ma w domu jakiś plakat czy obraz. Najchętniej w pomieszczeniach wieszamy kopie dzieł największych malarzy lub plakaty ulubionych kapel czy postaci z filmów.

Popularne są także abstrakcje i unikalne wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatnich kilku lat bardzo modne stały się fototapety (*więcej). Prawdopodobnie nic tak nie ociepla surowego pokoju jak ciekawy obraz na ścianie. Być może właśnie dlatego decydujemy się na zakup obrazów.

W sieci znajdziemy bardzo wiele serwisów oferujących dekoracje ścienne i z dnia na dzień pojawia się ich coraz więcej i więcej. Dlatego warto zaufać wypróbowanym i renomowanym firmom aby mieć pewność, że nie pożałujemy zakupu. Jednym z taki serwisów jest sklep .

Twoja Galeria

W serwisie zobaczymy między innymi: fotografie na płótnie, fotoobrazy, fototapety, panele szklane (*więcej), ramy drewniane obrazów oraz kalendarze ze zdjęciem. Do wyboru mamy takie kategorie obrazów jak: abstrakcje, antique maps, architektura, jeździectwo, kosmos, pejzaż – góry, pejzaż – las, pejzaż – morze, pejzaż – woda, podróże, przyroda – kwiaty, przyroda – ogrody, zwierzęta, motywy religijne oraz dla dzieci. W menu znajdziemy również odnośniki do obrazów malarzy współczesnych oraz reprodukcje obrazów (*więcej) klasyków. Naprawdę warto zobaczyć ofertę aby znaleźć coś dla siebie.

Same fototapety tyczą się nie tylko pomieszczeń takich jak kuchnia, salon, łazienka czy pokój dla dzieci ale i przedmiotów jak meble czy drzwi. Nowością są bardzo atrakcyjne fototapety stworzone z reprodukcji. Więc na naszej ścianie może pojawić się dzieło takich artystów jak Ventzislav Pirianko czy Tamara Łempicka.

Twoja Galeria

Fototapety robione są ze specjalnego papieru, który zawiera w sobie lateks. Papier ten jest bardzo mocny a jednocześnie elastyczny (dzięki temu nie niszczy się podczas naklejania). Jeśli fototapeta ma być eksponowana przez długi czas dodatkowo takie tapety są laminowane.

Firma sprzedaje także obrazy cyfrowe z fotografii przesłanych przez klientów. Teraz możemy ulubione zdjęcie wydrukować na płótnie, oprawić w ramę i powiesić na ścianie gotowy obraz. Wystarczy przesłać wybrane zdjęcie do twojagaleria.eu a resztą zajmą się specjaliści.

Sklep Twojagaleria.eu jest przede wszystkim dla ludzi, którzy chcą mieć w swoim domu piękny obraz lub zdjęcie. Firma szybko i sprawnie wykona zlecenie i z pewnością będziemy zachwyceni z końcowego efektu. Sprawdźcie sami!

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , , , ,