Łazienka – jak ją elegancko urządzić

Jeśli zamieszkujesz w bloku z wielkiej płyty, zamawiając meble łazienkowe będziesz zmuszony patrzeć głównie na ich rozmiar i na to, czy można je jakoś w tym ciasnym pomieszczeniu wcisnąć. Jeśli jesteś szczęściarzem, który może się pochwalić sporą łazienką, możesz swobodnie kupować meble do tego przybytku, nie martwiąc się o ich rozmiary.

wnętrze łazienki - przykład

Autor: Linda N.
Źródło: http://www.flickr.com
Nawet w sytuacji, kiedy posiadasz dużą łazienkę, mądrym pomysłem jest zainstalowanie łazienkowych AGD w innym miejscu. Wielu ludzi decyduje się na stworzenie pralni w piwnicy. Niektóre nowe nieruchomości przejmują zachodnie koncepcje – tworzone są pralnie dla wszystkich mieszkańców. To fajna koncepcja, która bez wątpienia dobrze wpływa na kreowanie i podtrzymywanie więzi międzyludzkich.

Innym pomysłem, który nadszedł do Polski z państwa zachodnich, jest umieszczanie w łazienkach bidetu (opracowanie). To funkcjonalne urządzenie, bardzo ważne dla utrzymania higieny. Jego istnienie bez wątpienia docenią szczególnie kobiety. Panowie mogą zastanowić się nad tym, czy rozsądnym pomysłem nie byłby montaż pisuaru.

Namawiamy – naciśnij tutaj mycie okien warszawa cennik i wejdź na kolejną naszą witrynę. Tam czekają na Ciebie nowe oraz interesujące wiadomości.

To ułatwienie dla faceta, a także mniej pracy – odejdzie konieczność codziennego przemywania podłoża wokół muszli klozetowej.

O ile właśnie odnawiasz bądź wykańczasz łazienkę, zainstaluj w niej antypoślizgową podłogę. Badania wykazują, że spory odsetek niebezpiecznych wypadków ma miejsce w tym pomieszczeniu – zwykle są to przewrotki na zmoczonych płytkach. Zbliżone środki prewencyjne należy stosować także w wannach oraz prysznicach (więcej szczegółów). Dobrym zabezpieczeniem są rozsądnie zainstalowane uchwyty.

Fajnym wyjściem, zarówno finansowym, jak i praktycznym, jest zestaw szafka z umywalką. W wielu punktach handlowych dostaniesz takie zestawy. Jeśli wybierzesz ten komplet, nie będziesz przejmował się montażem, nie mówiąc już o wybieraniu pasujących do umywalki modeli.