Najnowsze informacje o najnowszych designach mieszkań

Tematyka urządzania wnętrz jest teraz niezwykle modna w naszej ojczyźnie. Dzięki popularnym audycjom telewizyjnym oraz licznym branżowym czasopismom, posiadamy co raz większą wiedzę o dekorowaniu wnętrz. Dekorowanie mieszkania staje się powoli wielka pasją wielu Polaków. Kluczem do sukcesu jest wnikliwe śledzenie aktualnych trendów, które przemijają bardzo szybko. Trzeba zatem przeszukiwać popularne blogi o designie i uczestniczyć w wielu konferencjach na ten temat, które są organizowane w naszym kraju.

designerski zlew

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Zapowiedzią ogromnych zmian w 2013 roku było pojawienie się jednobarwnych zestawów. Czyste kształty i geometryczne wzory- to będzie obecnie królować w naszych pomieszczeniach (tutaj: meble salonowe od damnet). Nie jest prosto zaaranżować wnętrza w tej samej gamie kolorystycznej. Aby osiągnąć oryginalny efekt powinniśmy skupić się na różnych teksturach. Niezwykle istotny jest również detal, który w tego typu aranżacjach dodaje pomieszczeniu właściwego charakteru. Całość jednak jest stonowana.
Bardzo ciekawym kolejnym trendem są roślinne ściany. Tego typu niestandardowe zastosowanie zieleni w naszych pomieszczeniach to same zalety: oczyszczamy i nawilżamy powietrze, a także mamy oryginalny efekt dekoracyjny. Powinniśmy się zastanowić nad takim niebanalnym rozwiązaniem.

designerski stolik

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com

Do naszych wnętrz wkrada się drewno, w przeróżnych postaciach. Mogą to być gładkie, eleganckie powierzchnie, a także niedbale obronione akcesoria wyposażenia, które dodają wnętrzom oryginalnego stylu. Drewno w połączeniu z naturalnymi materiałami i intymnym światłem (zobacz: oświetlenie designerskie) kreuje przyjemną i ciepłą atmosferę. W tego typu wnętrzach doskonale się pracuje i odpoczywa.

Najlepsi projektanci nie zapominają o kolorach, które w tym roku zdominowały przemysł meblowy oraz elementy wyposażenia. Bardzo dobrze sprawdzają się paski, w najróżniejszych odsłonach.

Ten odnośnik tu (https://www.i-posciel.pl/koldra-200×220) przedstawi Ci interesujące informacje na prezentowany temat, które będą niezwykle wciągające oraz szczegółowo opiszą ten wątek.

Pasiasty wzór pojawia się na abażurach, komodach, czy tapicerce foteli. Niezwykle ciekawie wygląda też motyw kwiatowy na jasnym tle. To świetny sposób na wzmocnienie jednobarwnej przestrzeni.

Poczytaj więcej opinii na ten temat (http://www.archicom.pl/inwestycje-mieszkaniowe/awipolis/) innego tego typu artykułu – są w tamtym miejscu umieszczone bardzo użyteczne wiadomości, które zapewne docenisz w praktyce.

Taki mocny akcent dodaje pomieszczeniu ciekawego charakteru.