Jak urządzić niedużą łazienkę? Wrocław to sklepy ze znakomitymi propozycjami

Mieszkania w bloku z reguły nie dają tak dużych możliwości aranżacyjnych, co domy. Mają znacznie mniejszy metraż, toteż z niejednego rozwiązania trzeba zrezygnować, również w łazience. W jaki sposób wobec tego zaaranżować małą łazienkę, aby była funkcjonalna i estetyczna?

kabina prysznicowa

Autor: Sanitec KOŁO
Źródło: Sanitec KOŁO
Nade wszystko nie róbmy wanny. Dużo lepiej sprawdzą się kabiny prysznicowe Wrocław – do strony www, które nie zajmują tak dużo cennego miejsca, a mogą zagwarantować taki sam komfort mycia, jeśli wybierzemy kabinę z wyższym brodzikiem. Można w nim bez problemu usiąść, rozkoszując się chwilą odprężenia i miłą kąpielą. Gdy zaś mamy mniej czasu i starczy nam szybki prysznic, nie będziemy musieli niepokoić się rozchlapaną wszędzie wodą. Kupując kabinę prysznicową warto jest wyposażyć ją w deszczownicę. Daje znacznie większą satysfakcję z mycia, aniżeli zwyczajny prysznic.

Poza miejscem do mycia należy naturalnie kupić zlew, najlepiej montując pod nim szafkę, aby zmieścić w niej rozmaite przybory do mycia łazienki. Dobrze jest wybierać szafki do zawieszenia, pod nimi bowiem nie gromadzi się woda. Lecz jedna szafka pod zlewem nie starczy.

Przydałaby Ci się wiarygodna informacja ze strony (http://www.zinstudio.pl/o-mnie/)? To fantastycznie, gdyż stworzyliśmy dla Ciebie porcję świeżych postów. Wystarczy wejść w link.

Jeśli miejsca jest faktycznie bardzo niewiele, można pomyśleć nad przeniesieniem pralki do kuchni, a w jej miejsce wstawimy jeszcze jedną szafkę, bez jakiej w łazience ciężko jest się obyć. W końcu gdzie wkładalibyśmy ręczniki, kosmetyki czy suszarkę? Szafka musi być zamykana, gdyż wygląda elegancko, a na opakowaniach płynów oraz kremów nie zbiera się kurz. Poza tym dzięki szafkom z drzwiczkami łazienka jest bardziej uporządkowana, a na małej przestrzeni każdy bałagan zwraca uwagę.

Urządzając niewielką łazienkę należy pamiętać o właściwej kolorystyce wnętrza. Najlepsze są jasne oraz chłodne barwy, jakie rozświetlą, a także optycznie powiększą wnętrze. Dobrze jest pomyśleć nad fototapetą, która może być fantastycznym dodatkiem, jeśli tylko wybierzemy odpowiedni nadruk. Nie obejdzie się też bez większego lustra i lamp, również halogenów umieszczonych nad kabiną, bowiem dobre światło w łazience to podstawa, zwłaszcza dla pań robiących w niej poranny makijaż. Jest wiele rozwiązań, jakie mogą pomóc ci ładnie zaaranżować także niewielką łazienkę. Bądź otwarty i szukaj nowych pomysłów, a na pewno będziesz zadowolony z końcowego rezultatu.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: ,