Wykończenie małej sypialni – czyli co nabyć aby było jednocześnie modnie i wygodnie?

Zakup pierwszego i nierzadko ostatniego mieszkania jest jedną z poważniejszych życiowych decyzji. Obecnie daje się dostrzec wyraźny trend wśród rozwojowo myślących inwestorów w preferowaniu mieszkań z dużą ilością pomieszczeń.
Znaczniejsza ich liczba nie przekłada się jednak na rozleglejszy metraż.

klimat
Mieszkanie, z 3 pokojami – dla dziecka, dorosłych jak i salonem to standard, którego z roku na rok poszukuje coraz więcej klientów. Małe przestrzenie w mieszkaniu wbrew pozorom dają znacznie więcej możliwości do ciekawego wykończenia. Mała sypialnia jest tego bardzo dobrym przykładem. Zainwestowanie w drobne gustowne dodatki, które szybko dopasują się do obowiązującego w danym pomieszczeniu stylu wykończeniowego, jest efektywniejszym rozwiązaniem niż wypełnianie przestrzeni stosem „bibelotów”. Mała sypialnia = niewielki problem podczas sprzątania. Ma to odczuwalne znaczenie w przypadku, kiedy „sypialnia” jest pokojem dziecięcym. Mniejsza powierzchnia daje możliwość nauczenia dziecka porządku. Mieszkania (ceny nowych mieszkań) o mniejszym metrażu, ale z znaczniejszą liczbą pokoi to aktualnie sprawdzony typ inwestycji na przyszłość. Gdy dziecko dorasta rodzina przenosi się do większego lokum, wynajmując stare. Ten schemat działań rok rocznie jest coraz powszechniej praktykowany.
market
W nowym mieszkaniu pokoik dziecięcy można zaaranżować już na nowo. Opcje, które sprawdzały się w małych sypialniach jak na przykład łóżko na antresoli analogicznie sprawdzą się również w tych większych.

Łóżko na antresoli czyli inaczej łóżko piętrowe to podstawowy sort mebla, jaki warto sprawdzić planując aranżację jednakowo obecnego jak i przyszłego lokum. Takie zakupy pozwalają na większym oszczędzeniu na kosztach oraz potrafią wyrazić więcej przez mniej.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,