Jak dobrać właściwe umeblowanie do domu? – To może coś z sosny?

Jeśli zastanawiasz się które drewniane meble wybrać to trafiłeś w sam raz! Nasza oferta jest podparta wieloletnim doświadczeniem, gdyż wiemy, czym szafy drewniane a także łóżka drewniane muszą być. Jak chcemy najbardziej niezawodny, najbardziej fachowy produkt powinniśmy wybierać niezawodność, a te właśnie produkty powstają z sosny. Jaki więc mamy wybór?

meblemagnat.pl

Autor: meblemagnat.pl
Źródło: meblemagnat.pl
Zacznijmy od szaf sosnowych, które wykonane są z bezsękowego drewna sosnowego. Drewno tego typu klejone jest poprzecznie, co ma wpływ na pokaźną trwałość. To w konsekwencji zapewnia mniejszą podatność na ruchy, które mogą być spowodowane przez pracę drewna. Taka szafa powinna być jednak montowana na metalowych śrubach, natomiast drewniane (http://www.kabus.pl/?sh=drazki_drewniane) kołki (poszerzone informacje pod linkiem) to tylko dodatkowe zabezpieczenie przed pracą drewna. Co ważne, żaden element takiej szafy nie powinien być osadzony na kleju, co sprawia, iż daną szafę możemy rozkręcać i skręcać, ile tylko razy chcemy.

Dość interesujące są też komody sosnowe, czy bieliźniarki sosnowe. Są one dostępne w paru wersjach, co znaczy, że szuflady czy drzwiczki będą na pewno gładkie, przykładowo wypełnione ratanem czy frezowanym filunkiem. Filunek zaś może być prosty lub półokrągły. Solidność jest zapewniona w każdym szczególe, dzięki temu szuflady montowane są na trwałych metalowych prowadnicach rolkowych. To oznacza, że nie straszne im są wielkie obciążenia. Na łóżkach sosnowych wyśpisz się jak król, a wybór jest faktycznie wielki. Tak więc jak łóżka sosnowe to typy pojedyncze, podwójne, a również łoża małżeńskie. Każdy z modeli dostępny jest w wersji z ratanem lub filunkiem drewnianym.

Także rozmiary są bardzo różne, na przykład szerokości od 80 do 200 centymetrów. Jeśli nie odnajdziesz swojego rozmiaru to żaden kłopot, jest możliwość zamówienia tego typu łóżka na wymiar. Łóżka sosnowe to solidne drewno sosnowe, gdzie każdy element lakierowany jest aż trzykrotnie. Łóżka sosnowe są montowane na najlepszych, mocnych śrubach, dzięki temu łóżko można składać i rozkładać niezliczoną ilość razy. To wszystko oferuje jakość na lata, i to nieważne czy mawiamy o łóżkach, komodach czy szafach. Jak myślimy o szafie czy łóżku drewnianym pamiętajmy, aby wybrać z głową, wybierzmy model sosnowy. To zapewnienie na lata, nie jedynie na chwilę, na teraźniejszość, jaka właściwie mija tak prędko, że nawet nie wiadomo, jak i kiedy. Myślmy perspektywicznie, a wybierzemy na pewno najlepiej.