Woski Kringle Candle – idealne do każdego rodzaju wnętrza.

Początki przedsiębiorstwa Kringle Candle sięgają 2009 r. Linia aromatycznych świec Kringle Candle łączy w sobie tradycję i innowacyjność. Produkty te powstały, by pasowały do każdego typu wnętrz. Zapach świec została opracowana we współpracy z wybitnymi perfumiarzami, którzy wybrali różnorodność realistycznych zapachów do świec Kringle. Białe świeczki pasują do każdego pomieszczenia. Palą się też idealnym, jasnym płomieniem, ponieważ wytwarzane są całkowicie z naturalnego, pochodzącego z USA oleju parafinowego. To najczyściej spalający się wosk, który zapewnia najjaśniej palące się świece.

sprawdź ofertę

Autor: Zapachdomu.pl
Źródło: Zapachdomu.pl
Świeczki Kringle candle to nowość na polskim rynku, a jednocześnie produkt doskonale znany poza granicami – w Stanach Zjednoczonych czy Anglii. Od kilku lat wspaniale wpisują się w trend otaczania się naturalnymi zapachami. Są to przede wszystkim produkty ekskluzywne, o aromatach bardzo przypominających te naturalne, o nieskazitelnie białych woskach i szklanych opakowaniach. Aromat unosi się w powietrzu jeszcze na długo po zgaszeniu świeczki. Świece Kringle wytwarzane są z parafiny i dodatków aromatycznych. Świece z parafiny są zdecydowanie zdrowsze, ponieważ nie zawierają chemicznych dodatków, tak jak np. świece sojowe. Dodatkowo świecą się żywszym, jasno-białym płomieniem.

Wyrób długo i jasno palących się świeczek zapachowych jest po części sztuką i rzemiosłem. Każdy zapach świecy Kringle powstaje za pomocą metody prób i błędów. Wykwalifikowany zespół pracowników wciąż ciężko pracuje stwarzając nowe, ekscytujące zapachy i dopracowuje je do perfekcji. Najbardziej kosztownym składnikiem każdej świecy zapachowej jest olejek eteryczny. To mix naturalnie pozyskiwanych składników, która zapewnia produktom charakterystyczny zapach.

Ekscytujący materiał? Jeżeli tak myślisz, kliknij tutaj. W tamtym miejscu oczekuje na Ciebie więcej bonusów (http://www.dekorianhome.pl/nowoczesne-oswietlenie) – one także Cię bardzo zainteresują.

Sztuką jest taki dobór składników zapachu, aby finalny produkt przypominał realistyczny aromat bogactwa kwiatów, owoców, ziół czy jedzenia.

Wyzwaniem naukowym natomiast jest zapewnienie tak samo mocnych doznań aromatycznych, zarówno gdy świeca jest zgaszona, jak i wtedy kiedy jest zapalona.

Marka Kringle to wszechstronność oferty i wysoka jakość. Wysublimowana świeżość, szklane opakowania świec Kringle pasują do każdego otoczenia, czyniąc go eleganckim. Nieważne, jaki zapach czy typ świecy wybierzesz. Wszystkie stworzone są z dbałością o detale i zaspokoją najbardziej wymagających nabywców. Nie masz pomysłu na prezent? – Kup wosk Kringle Candle!

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,