Nietuzinkowy design zawitał już w wielu miejscach i wszystko wskazuje na to, że zadomowi się u nas na dłużej, bowiem interesuje się nim wiele osób

Jako ludzie lubimy czuć się jak najlepiej, a niejednokrotnie nasze samopoczucie jest związane z tym, jak wyglądamy. To samo zjawisko obserwować możemy na podstawie wnętrz, w których mieszkamy. Przestrzenie jasne, pełne słońca, oryginalnie umeblowane sprawiają, że poprawia nam się humor, a nasz komfort jest coraz większy. Czasem nie zdajemy sobie nawet sprawy, ale pomieszczenie, w którym spędzamy wiele czasu, może mieć naprawdę duży wpływ na nasze samopoczucie.

sypialnia

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com

Warto więc zadbać, by wszystkie pomieszczenia w naszym domu zaprojektowane były stylowo i modnie. Ciekawe aranżacje świadczyć będą o naszym dobrym smaku i na pewno dodadzą nam pewności siebie i radości w trakcie przyjmowania gości. Czym powinniśmy się kierować wyposażając wnętrza? w szczególności cenna jest uwaga, aby pozostać wiernym samemu sobie, co znaczy, że skoro lubimy jakiś kolor, który w tym sezonie nie jest modny, to wcale nie musowo z niego rezygnować. To samo dotyczy przedmiotów designerskich. Warto je posiadać, ale jeśli posiadamy także ozdoby z dawnych czasów, które mają dla nas wymiar sentymentalny, to w imię nowoczesności wcale nie musimy się ich pozbywać. Ważny jest nasz gust i zapotrzebowanie. Niestety nie zawsze można połączyć to, co stare (zobacz gniazda retro) z tym, co nowe, jednak jak najbardziej warto próbować i poszukiwać ciekawych rozwiązań dla swojego domu. A nuż znajdziemy pomysły nadzwyczaj oryginalne?

meble do sypialni

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com

Warto jest zatroszczyć się nie tylko o pokoje, do których przyjmujemy gości, ale również o sypialnię – zakątek, gdzie pozostajemy sami ze sobą, a przy tym czujemy się prawdziwie swobodnie. Nowoczesne meble do sypialni bez wątpienia sprawią, że poczujemy powiew luksusu. Czasami trzeba rozpieszczać samego siebie, najbardziej wówczas, gdy śpimy już kolejny rok z rzędu na rozwalającej się wersalce. Niech sypialnia będzie tym pokojem, w którym dominuje komfort i stonowany design – damnet meble. Z pewnością uda nam się połączyć własne wizje z najnowszą modą, bo skoro w miejscu, w jakim śpimy, mamy czuć się swobodnie, to i wizje artystyczne nachodzić będą nas tam częściej. Zacznijmy poszukiwanie najlepszych inspiracji i kreujmy swój mały światy w czterech ścianach.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,