Niezwykle ważna kwestia: bokserki czy slipy? Co wybierają mężczyźni, co bardziej preferują panie?

W ostatnich latach męska bielizna uległa znacznej zmianie. Co za tym stoi? Otóż, znane od zawsze slipy musiały zrobić nieco miejsca coraz bardziej popularnym bokserkom. W tym samym czasie, popularne stały się także męskie szorty w wersji bieliźnianej. Niby więcwspominamy tylko o bieliźnie, ale czasami zagadnienie, co kupić, to znaczny dylemat. A co więcej, argumentów za i przeciw, z każdej strony jest naprawdę dużo.

moda męska

Autor: Digel
Źródło: Digel
Ważne są przecież wygoda noszenia.

Żeby znaleźć podobne informacje na prezentowane zagadnienie spójrz na link (http://www.mikolaje.pl/indywidualny/przygotowania.html), a przeczytasz tam bardzo fascynujące wiadomości, które zostaną Ci w głowie.

Większość panów chwali sobie wolność oraz komfort, jaką zapewniają bokserki, jednocześnie dla kolejnej grupy taka cecha jest dość znaczącą przeszkodą. Tak więc, w tej drugiej grupie panów istnieje pełna zgodność, że slipy są konkretne i jednocześnie komfortowe. Jakimś kompromisem jest w tym wypadku wybór elastycznych męskich szortów. Moim zdaniem warto wybrać bokserki, a podstawową zaletą jest troska o zdrowie. Od określonego czasu jest jasnym, iż poddanie wysokim temperaturom męskich rejonów intymnych jest niehigieniczne, ale również niezdrowe, gdyż może skutkować bezpłodnością lub zmniejszeniem płodności.

Główną sprawcą problemu są zbyt obcisłe slipy.

Szukasz interesujących informacji? To dobrze, ta strona internetowa prywatna szkoła podstawowa józefów otwocki z pewnością Cię zaciekawi, gdyż znajdziesz na niej wiele niezwykle interesujących danych.

W takiej sytuacji nie warto ryzykować, korzystniej z marszu zdecydować się na bokserki – online. Mimo takich wpływających na zdrowie czynników znaczna liczba mężczyzn wybiera nawyk.

męski styl

Autor: Calamara
Czyli, jak od zawsze nosiło się slipy, to dlaczego dokonywać. Z jednej strony siła przyzwyczajenia, z drugiej komfort i poczucie, że wszystko jest w porządku. Jednak, bokserki zyskują coraz większą popularność. Dlaczego? Jak pokazują badania, to dzięki płci pięknej, gdyż to one z większą częstotliwością niż mężczyźni, kupują męską bieliznę dla swoich partnerów. Równocześnie, patrząc na opinie kobiet na ten temat, można wywnioskować, iż faktycznie wolą bokserki. Z jakiego powodu?

Po prostu, bokserki są znacznie bardziej pociągające. Slipy bowiem kojarzą się im z czasów komuny, z bielizną dziadków, ojców, z panem, który nie dba o swój wygląd (. Bokserki zaś są bardziej nowoczesne, mężczyźni wydają się w nich bardziej męscy. Równocześnie, to nie tylko wybór kobiet, bo mnóstwo panów z pewnością z większą częstotliwością kupuje bokserki. I to niekoniecznie ze względów zdrowotnych. Po prostu preferują ten rodzaj bielizny.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,