Pufa to idealny przedmiot w pokoju dziecka

Pokój dziecka to zazwyczaj niezwykle cudowna przestrzeń wypełniona zabawkami pociechy. Poza normalnymi meblami, w których trzymamy ubrania będzie w niej także miejsce na klocki Lego, pluszaki i inne zabawki dziecka. Dodatkowym elementem może być pufa w pokoju dziecięcym. Stanowi ona modne miejsce do czytania książek!

idealne miejsce na pufe

Autor: Timoore
Źródło: Timoore

Na taki pomysł wpadłam, w momencie gdy trochę czasu temu miałam dwa dni w czasie których łaziłam razem ze znajomymi po sklepach meblowych. Przyjaciele poszukiwali jakiegoś dobrego kompletu mebli do pokoju ich dzieci. Córeczki są w tym samym wieku, dzieli ich dokładnie rok różnicy. To dwie małe i fajne łobuziary, które ciągle robią sobie małe wojny – a to na poduszki, a to na… książki! Są niezwykle wesołe i ruchliwe.

ciekawe pufy

Autor: Meutia Widodo
Źródło: http://www.flickr.com

Znajomi na dłużej stanęli przy ciekawych pufkach do pokoju dziewczynek. Wpadły im w oko w pierwszej kolejności barwne modele z oryginalnymi obiciami inspirowanymi sztuką ludową. Podobne wzory znajdziesz tutaj. Ich córki od razu na nie wskoczyły. Prezentowały totalnie pięknie, i były oprawione łatwym w utrzymaniu czystości wysokiej jakości, ekologicznym materiałem. Wyglądały bardzo świetne – Ania i Kaja wybrały swoje modele same.

niesamowita pufa folk

Autor: Le Pukka Concept Store
Źródło: Le Pukka Concept Store

Pomysł na takie urozmaicenie dziecięcej przestrzeni spodobał mi się. Gdy po jakimś czasie posiadałam w końcu chwilę czasu dla siebie od razu usiadłam do komputera poszukać co w temacie jest modne. Okazało się, że pufy wełniane są ostatnim hitem w aranżacji mieszkań. Znalazłem nawet super ofertę na Folka.pl, gdzie moim typem jest, nie wiem jak mogłam nie znać tej firmy, która jest rewelacyjna.

Czy zaintrygował Cię ten wpis? Jeżeli tak, to kliknij tu i przeglądnij tam kolejne zajmujące wpisy. Nie czekaj!

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , , ,