Jak małym kosztem odświezyć swe mieszkanie?

Jesień, na przekór pozorom, to bardzo dobry czas na odświeżenie domu. Budowlańcy dysponują wolnymi terminami a my możemy liczyć na rabaty.

obrazki ścienne

Autor: Michael King
Źródło: http://www.flickr.com
W wielu przypadkach generalny remont wcale nie jest konieczny albowiem kilka niewielkich przeróbek wystarczy by diametralnie zmienić oblicze naszego pomieszczenia.
Obraz

Źródło: http://demur.pl/obrazy
Malowane kafelki to fantastyczna inwestycja. Na rynku spotkamy mnóstwo rozlicznych motywów i kolorów. Moda na deseniowe płytki „przywędrowała” nad Wisłę z krajów Ameryki Łacińskiej i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to iż „zamieszka” u nas na dłużej malowanie kafelków. Ostatnio albowiem rzeczone „dekoracje” cieszą się rosnącą popularnością, stając się najgorętszym „hitem” niejednego sezonu. Ożywiają wnętrza, nadając im niepowtarzalny klimat.

Te ciekawe treści mają swą kontynuację. Pragniesz się z nią zaznajomić? Zatem idź do strony (http://www.dekorianhome.pl/plafon-sufitowy) i tam ciesz się frapującymi tematami.

Doskonale sprawdzają się w łazience bądź kuchni. Przemiana sypialni czy pokoju dziennego również nie musi być kosztowna. Wystarczy zaopatrzyć się w obrazki ścienne ażeby zyskały one „nowe” życie. Domowa „galeria” stanowi doskonały sposób na to aby wyrazić swoją osobowość.

Każdy wszak może zaplanować ją sam umieszczając w niej wymyślony nadruk, między innymi zdjęcie ukochanej osoby, fotografię z wakacyjnych wojaży lub też motto które najpełniej oddaje nasz sposób życia obrazek ścienny. A jezeli masz w sobie duszę artysty, puść wodze fantazji i zaprojektuj kompozycję, łącząc obrazki, wycinki z gazet
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,