Wyposażenie twojej garderoby zgodne z modą

Zaledwie parę lat wstecz kupowanie odzieży w sklepach z odzieżą używaną, określanych potocznie lumpeksami , było nie tyle passe, co wstydliwe . Za klientów punktów z odzieżą używaną rozumiano ludzi biednych . Jednak ogół, któremu znudziły się bardzo podobne do siebie i bezbarwne ubrania proponowane przez butiki i sieci sklepów wreszcie dostrzegło nieocenione bogactwo sklepów z odzieżą z drugiej ręki.

, których nie ma już w sprzedaży oraz ciuchy, które nosili na przykład nasi mama i ojciec. Odzież używana jest arkadią, dla tych, którzy lubią eksperymentować , to tu coś zaszyć, tam podciąć , nawet jak coś się nie uda , już nie jest żal zniszczonej bluzeczki, która warta była złotówkę .

Nabywanie odzieży używanej stało się trendy nie jedynie ze względu na możliwość nabycia naprawdę wyjątkowych rzeczy dobrej klasy, lecz też mając wzgląd na ekologię , wtórne wykorzystywanie rzeczy towarów ochrania nasze środowisko .

Na terenie całego kraju funkcjonują hurtownie konfekcji z drugiej ręki, a także całe sieci. Hurtownia (więcej na stronie) z odzieżą używaną proponuje dokładnie wybierany ekwipunek z najlepszego sortu, importowany bezpośrednio z innych państw, z Anglii, Irlandii, Holandii. Włoch czy USA. Hurtownie oferują odzież dla mężczyzn, damską i dziecięcą , w każdym rozmiarach, od 34 do XXL , dużo spośród nich sprzedaje też ubrania ometkowane, w wersji CREAM. Hurtownia (do sprawdzenia na tej stronie) z odzieżą używaną oferuje asortyment na worki o określonej wadze, zazwyczaj 20 albo 30 kilogramów.

Na rynku działają też hurtownie wyspecjalizowane w sprzedaży odzieży używanej ekskluzywnych marek , które są celem poszukiwań fashionistek na wszędzie.